Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mężczyźni: Wasze niezbędne produkty stylizujące
Mężczyźni: Wasze niezbędne produkty stylizujące
Fryzury męskie

Mężczyźni: Wasze niezbędne produkty stylizujące

Dział
Jeśli chcesz, aby Twoje włosy były perfekcyjnie ułożone, musisz stosować odpowiednie kosmetyki do stylizacji. „Produkty do stylizacji powinny być wybierane pod kątem efektu, jaki pragniesz uzyskać. Na przykład, w zależności od tego, czy chcesz utrwalić ruch, czy uczesać włosy.”
 
Żel sprawi, że Twoje włosy będą miały połysk i pozwoli utrwalić fryzurę na dłużej. Idealnym produktem do stylizacji krótkich włosów, jest Fiber Gel. Ma konsystencję gumy do żucia i jest bardzo przyjemny w użyciu. Niezbędny dla tych, którzy chcą modelować włosy, unikając ich sklejania. Fiber Gel jest produktem najczęściej wybieranym przez mężczyzn, lubiących szczególnie staranne uczesane i dopracowane fryzury.
 
Puder teksturyzujący dodaje włosom nie tylko objętości i kształtu, ale także nadaje im matowy wygląd. Na suche włosy, po ich uczesaniu, nałóż odrobinę Texture Powder, skupiając się na tych partiach włosów, które wymagają dopracowania. Pamiętaj, by nie nakładać go zbyt wiele. Dzięki temu unikniesz nieestetycznego efektu sztywnych włosów. Następnie, rozprowadź Texture Powder równomiernie na włosach i dopracuj swoją fryzurę palcami, układając ją do pożądanego kształtu.
 
Wosk modelujący pozwala dodać włosom tekstury. Sprawi, że będą bardziej lśniące oraz uzyskają ruch. Warto jednak zauważyć, że nie służy on do utrwalania. „Możesz przy jego użyciu dodać włosom dyscypliny i stwarzać fryzury, na które masz ochotę, nadając jednocześnie blasku swoim włosom.” Zbyt dużo produktu lub zbyt dużo uwagi poświęconej jednemu miejscu i będziesz musiał ponownie umyć włosy! „Zacznij od rozgrzania odrobiny produktu w dłoniach, następnie nałóż go równomiernie, nie skupiając zbyt dużej uwagi na jednym kosmyku.
 
© Pixelformula / Pokaz Roccobarocco prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ