Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mężczyźni: wasze modne fryzury w stylu lat 70
Mężczyźni: wasze modne fryzury w stylu lat 70
Fryzury męskie

Mężczyźni: wasze modne fryzury w stylu lat 70

Dział
Lata 70 to lata rewolucji kulturowej, liberalizacji obyczajów oraz hipisowskiego stylu. Dzisiejsze trendy kreowane są w duchu “Peace & Love", a mężczyźni inspirują się fryzurami z tej epoki. Zoom na te fryzury, które będą w centrum uwagi mężczyzn w 2014 roku.
 
Zmierzwione długie włosy. Rewolucja kulturowa implikuje rewolucję fryzurową. Na początku lat 70 mężczyźni zaczynają nosić długie włosy, nie zważając fryzury. Dziś styl ten idealnie przystosowuje się do trendów roku 2014. Mężczyźni lubią nosić średniej długości włosy, inspirując się latami 70, nie zapominając przy tym o odpowiednim obcięciu.
 
Banan w stylu rockabilly. Banan w stylu rockabilly, modny od kilku sezonów wciąż jest inspiracją dla mężczyzn w 2014 roku. Aktualnie mężczyźni noszą ulizane włosy, tak jak John Travolta w filmie "Gorączka sobotniej nocy". Raczej długie włosy modelowane są za pomocą produktu stylizującego.
 
Kręcone włosy. Do dziś wielu mężczyzn nie akceptowało swoich kręconych włosów. Nosili oni krótkie fryzury, by móc mieć nad nich kontrolę. Aktualnie, fryzury uwydatniające loki są bardzo modne. Są one dłuższe i mniej ułożone. Tak, jak w latach 70, lokowane włosy są znów na czasie.
 
© Pixelformula / Pokaz Paul Smith Hommes prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ