Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mężczyźni: Undercut
Mężczyźni: Undercut
Mężczyźni: Undercut
Fryzury męskie

Mężczyźni: Undercut

Dział
Undercut, trend wywodzący się z lat 80, w dużym stopniu zapoczątkowany został przez muzyka Davida Bowie. Dzisiaj, wszyscy mężczyźni uzależnieni od oryginalnych i stylowych fryzur myślą o tym, żeby sobie go zrobić. Poza tym, o ile 30 lat temu fryzura ta związana była z punkowymi i gotyckimi ruchami, o tyle dziś staje się ona coraz bardziej popularna.
 
Trend. Na pewno go już widziałeś u modeli lub innych rozpoznawalnych twarzy. Od kilku lat undercut prezentuje się na głowach znanych ludzi i staje się coraz bardziej widoczny u zwykłych ludzi na ulicy. W przypadku tej fryzury, włosy otaczają uszy. U dołu głowy natomiast są one wygolone lub bardzo krótko obcięte. Na czubku głowy muszą pozostać długie. Każdy może sam wybrać ich długość, jednak obie części muszą się różnić o co najmniej 8 cm.
 
Jak go nosić? Jeśli chcesz zrobić sobie undercut, musisz wiedzieć, że jest to odważna fryzura, która na pewnie zostanie zauważona. Aby ją uwydatnić, najlepszym rozwiązaniem jest wygolenie jednej części włosów i pozostawienie drugiej części dosyć długiej, sięgającej prawie do uszu. Na czubku głowy natomiast im włosy są grubsze i bardziej błyszczące, tym lepiej. Pamiętaj, że tylko włosom u nasady powinieneś nadać formę. Po zrobieniu fryzury, możesz pofarbować tę część włosów.
 
Aby dodać twojej fryzurze stylu, zaopatrz się w żel. Banan w stylu rockabilly, wystający kosmyk, ulizane włosy – wybór fryzury należy wyłącznie do ciebie. Najważniejsze jest to, by przy czesaniu uwydatnić dwoistość twojej fryzury.
 
© Pixelformula / Pokaz Chanel prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ