Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mężczyźni: obcięcie na mokrych czy suchych włosach?
Mężczyźni: obcięcie na mokrych czy suchych włosach?
Fryzury męskie

Mężczyźni: obcięcie na mokrych czy suchych włosach?

Dział
Niektóre salony fryzjerskie proponują obcięcie na suchych włosach, a niektóre na mokrych. Obcięcie na sucho często zależy od fryzjera, który będzie obcinał ci włosy. Wystarczy, że będzie sprawniejszy w jednej z technik, by wybrać którąś z nich. Zoom na obcięcie zalecane w salonach.
 
Technika zależy od fryzjerów. "Trudniej jest obcinać suche włosy niż mokre. Trzeba wyjątkowo dobrze poznać włosy, by zrobić prefekcyjną fryzurę na sucho. Dlatego też większość fryzjerów woli nie ryzykować i pracować na mokrych włosach".
 
Fryzura na suchych włosach wymaga wyjątkowej precyzyji. "Mokre włosy sklejają się i są łatwiejsze do obcinania. Fryzurę czesze się więc szybciej, co nie znaczy, że wygląda gorzej. Nie bój się, jeśli twój fryzjer będzie obcinał twoje włosy na mokre!”.
 
Niektóre osoby są bardziej pewne, gdy ich włosy obcinane są na sucho. "Dzięki tej technice widać, co fryzjer obcina krok po kroku. Łatwiej jest więc wyobrazić sobie rezultat. Jeśli ten sposób obcinania sprawia, że jesteś bardziej pewny, znajdź fryzjera, który go praktykuje i… zarezerwuj go dla siebie!”
 
Nasza rada: Udaj się do salonu, by zapytać fryzjera o porady oraz szczegóły, związane ze sposobem obcinania twoich włosów. Tak czy inaczej, bądź pewny, że rezultat będzie udany, bez względu na technikę!
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ