Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mężczyźni : męskie dodatki na tą zimę
Mężczyźni : męskie dodatki na tą zimę
Fryzury męskie

Mężczyźni : męskie dodatki na tą zimę

Dział
Zimą na nowo sięgamy po dodatki do włosów. Pozwalają one nadać styl i określony wygląd danemu strojowi. Dobra wiadomość jest taka, że w zimie 2013 wszyscy mężczyźni, bez względu na gust, znajdą coś dla siebie. Kapelusz, czapka, czapka z daszkiem czy beret… Jest w czym wybierać. Twój wygląd będzie perfekcyjny, jeśli tylko dany dodatek będzie w rozmiarze XXL, a twoje włosy w świetnej formie.
 
Kapelusz XXL. Nieważne czy ma on wydłużoną formę, szerokie rondo, czy jest to melonik czy kapelusz z filcu. Jedyny warunek, aby być na czasie, to jego rozmiar. W tym sezonie kapelusz musi być XXL! Taki kapelusz podkreśli twój styl na co dzień, jaka nie byłaby twoja fryzura. Uważaj jednak, aby dopasować styl stroju do twojego kapelusz i nie przesadzić. Trzeba również unikać kowbojskich ubrań, jeśli już sam kapelusz wygląda niczym z westernu.
 
Beret XXL. Beret XXL, widziany na pokazie Agnes B w czasie Fashionu Weeku, nosi się swobodnie na tyle głowy. Zapomnijmy o jego staromodnym aspekcie i odkryjmy go na nowo, ponieważ jest to wersja, która różni się od tej tradycyjnej. Beret XXL, awangardowy i nowoczesny, nosi się albo do strojów w modzie ulicznej, albo w raczej eleganckim stylu. Czemu pod nową wersją beretu nie ukryć fryzury w stylu rockabilly? Ten nowy model pasuje wszystkim tym, którzy szukają oryginalności i innowacji.
 
Tweedowa czapka z daszkiem. Twoja czapka z daszkiem będzie w tym sezonie z tweedu. Co więcej, trend chce, aby ona również miała rozmiar XXL i pasowała do eleganckiej na co dzień garderoby. Do tej pory czapka z daszkiem zarezerwowana była dla młodzieńców w przedziale wiekowym od 18 do 25 lat. Tej zimy, mogą na nią pozwolić sobie również dojrzalsi mężczyźni. I tak, mężczyzna w garniturze, idąc do pracy, może założyć jej tweedowy model!
 
© Pixelformula / Pokaz John Galliano Menswear prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ