Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mężczyźni: który kapelusz wybrać, gdy idę na plażę?
Mężczyźni: który kapelusz wybrać, gdy idę na plażę?
Fryzury męskie

Mężczyźni: który kapelusz wybrać, gdy idę na plażę?

Dział
Na plaży mężczyźni również powinni przykrywać głowę! Jest tyle kapeluszy, że często mężczyznom trudno jest dokonać wyboru. Dzisiaj, tak, jak w latach 90, to czapka z daszkiem jest niezbędnym dodatkiem. Wyjaśnijmy.
 
Trend. Do dziś uważano, że czapka z daszkiem zarezerwowana jest wyłącznie dla nastolatków. W 2014 roku się to zmienia i noszona jest przez mężczyzn w każdym wieku. Jest lekka, praktyczna, a daszek idealnie chroni oczy przed słońcem. Czapka z daszkiem, zainspirowana jest czapką, prezentować się może w różnych kolorach i rozmiarach. W niej bez problemu możesz leniuchować na słońcu na plaży.
 
Dlaczego wybrać czapkę z daszkiem? Dlatego, że jest praktyczna i może prezentować się w kilku wersjach. Daszek, kolor, forma: dziś wszystko możesz dostosować do twoich preferencji. Dlaczego więc jej nie nosić? Szeroki wybór modeli sprawia, że czapki rzadko się powtarzają w stosunku do kapeluszy, które są raczej klasyczne i nie można ich zmodyfikować. Wszyscy mężczyźni mogą nosić czapkę, która będzie równie unikatowa, jak oni!
 
Jak nosić czapkę z daszkiem? Zwykle daszek nosi się z przodu, by chronił on twarz i oczy przed promieniami słońca. Niemniej jednak, niektórzy wolą "zbuntowany" styl i zakładają ją odwrotnie. Ważne, że skóra głowy chroniona jest przed słońcem! W kwestii koloru dominuje biały. Pasuje on to wszystkiego i w mniejszym stopniu przyciąga słońce niż kolor czarny. Nie jest więc ci za gorąco. Możesz nosić ją nie tylko na plażę, ale również podczas letnich wypadów.
 
 
© Pixelformula / Pokaz Givenchy Hommes, Wiosna-Lato 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ