Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mężczyźni: krótkie, potargane włosy
Mężczyźni: krótkie, potargane włosy
Fryzury męskie

Mężczyźni: krótkie, potargane włosy

Dział
Ciężko zachować nienaruszoną fryzurę, gdy nosisz na co dzień czapkę. Dobrze się składa, bo trendy dostosowują się do twojej sytuacji. Tej zimy, nie masz potrzeby noszenia idealnie ułożonych włosów. Jedyny wymóg: porządne strzyżenie.
 
Krótkie, potargane włosy – perfekcyjna fryzura. Krótkie, potargane włosy mogą być noszone dzięki idealnie dopracowanemu strzyżeniu. Jeśli jesteś dobrze obcięty, nie musisz się rano czesać. Wystarczy, że przejedziesz palcami po włosach, tak aby fryzura wyglądała na lekko niedbałą, ale pod kontrolą. Krótkie, potargane włosy pozwalają zapomnieć o wszystkich produktach utrwalających. Twoja fryzura ich nie potrzebuje, by perfekcyjnie wyglądać!
 
O jaką fryzurę poprosić? Podczas twojej wizyty w salonie, pamiętaj o tym, by dokładnie wyjaśnić twojemu fryzjerowi, jaką fryzurę chcesz mieć. Wyjaśnij, że chcesz, by twoja fryzura trzymała się w miejscu bez użycia produktu utrwalającego. Idealnym rozwiązaniem są krótsze włosy z boku, a dłuższe u góry. Taką właśnie fryzurę prezentowano na pokazie Hermès (powyższe zdjęcie). Twoje włosy są uczesane zaraz po obudzeniu! Krótkie włosy po boku nie ruszyły się, a te, u góry, są potargane. Wedle twojego życzenia.
 
Krótkie, potargane włosy na co dzień. To, co jest plusem tej fryzury, to że nosić ją można wtedy, gdy nie masz czasu, by się uczesać i gdy chcesz użyć produktu modelującego. Chcesz uczesać fryzurę w stylu rockabilly na wieczorne wyjście? Chcesz, by końcówki twoich włosów miały połysk? Wszystko jest możliwe! To właśnie sprawia, że jest to najczęściej wybierana przez mężczyzn fryzura, którą można uczesać każdego dnia.
 
© Pixelformula / Pokaz Hermès prêt-à-porter Hommes, Jesień-Zima 2013-2014© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ