Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mężczyźni: jakie robić fryzury w sezonie jesień-zima 2014-2015?
Mężczyźni: jakie robić fryzury w sezonie jesień-zima 2014-2015?
Fryzury męskie

Mężczyźni: jakie robić fryzury w sezonie jesień-zima 2014-2015?

Dział
Po sezonie letnim, mężczyźni również potrzebują rad w kwestii fryzury. Wakacje mogą być synonimem chaotycznych fryzur, ale wrzesień oznacza koniec tego okresu ! Odkryj trzy największe trendy dla mężczyzn w sezonie jesień-zima 2014-2015.
 
Potargane włosy. Zapuściłeś włosy latem? To wspaniała wiadomość, jeśli chcesz nosić modne fryzury. Tak, tej zimy, powinieneś nosić włosy o kilka centrymetrów dłuższe niż zwykle. Nie powinieneś ich stylizować, wystarczy, że pozostawisz je naturalnie i nastroszone po bokach, czyli takie, jak wtedy, gdy wstajesz z łóżka! Zaopatrz się w wosk, który doda im naturalnego ruchu.
 
Fryzura z przedziałkiem. Nie przepadałeś za tym trendem? A jednak jest to idealny moment, aby nosić tę fryzurę. Tej zimy, bez względu na długość włosów, powinieneś je rozdzielić przedziałkiem: pośrodku, na boku, obojętnie. Najważniejsze jest to, by był on idealnie zarysowany. Gdy zaczeszesz włosy w odpowiednim kierunku, nałóż na nie żel, by utrwalić ruch oraz nadać im połysku.
 
Kosmyk zaczesany na czoło. Ci, którzy zapuścili włosy w ostatnich miesiącach, mieli rację. Niemniej jednak, tym razem, nie ma mowy o potarganych włosach, ale o czymś, przypominającym grzywkę. Twoje włosy z przodu powinny być zaczesane do przodu. Nie musisz ich stylizować, wystarczy, że użyjesz grzebienia, by nadać im kierunek: do przodu. Zwróć uwagę na to, by kosmyk nie sięgał poniżej brwi.
 
© Pixelformula / Pokaz 3.1 Philip Lim prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ