Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mężczyźni, jakie fryzury pasują do włosów średniej długości?
Mężczyźni, jakie fryzury pasują do włosów średniej długości?
Fryzury męskie

Mężczyźni, jakie fryzury pasują do włosów średniej długości?

Dział
Podczas gdy tej zimy przeważają trendy na ustrukturyzowane i surowe kobiece fryzury, trendy w modzie męskiej stanowią ich całkowite przeciwieństwo. Mężczyźni o włosach średniej długości powinni bowiem układać fryzury według ich nastroju na co dzień. Wykonujemy zoom na męskie fryzury tego sezonu.
 
Tej zimy mężczyźni powinni postawić na fryzury o niewyraźnych kształtach. „Aby nawiązać do najnowszych trendów, mężczyźni powinni zdecydować się na fryzurę w artystycznym nieładzie. Włosy powinny być wycieniowane, przy zachowaniu odpowiedniej ich długości na czubku głowy. Dzięki temu możliwe będzie wykonywanie na nich różnorodnych fryzur, zachowując przy tym ich dynamikę i ruch. Długość włosów powinna mniej więcej być na linii nosa. Dzięki temu, będzie można uniknąć nieustannego odrzucania włosów wpadających w oczy.
 
Tego typu forma strzyżenia pozwala na wykonywanie fryzur w zależności od potrzeby w danej chwili. „Przedziałek nie musi być koniecznie wyraźnie wyznaczony. Włosy mogą być ulizane do tyłu, znajdować się w artystycznym nieładzie, imitować styl amanta lub układać się swobodnie. Strzyżenie nie powinno narzucać jednej konkretnej fryzury, by włosy mogły być różnorodnie stylizowane wedle nastroju danego dnia!”
 
Produkty stylizacyjne, których należałoby użyć zależą od rodzaju fryzury, którą chcemy uzyskać. „Żel o dużej mocy utrwalenia nie tylko pozwoli ulizać włosy, ale także je utrwali. Z kolei wosk nada włosom matowy wygląd, także je utrwalając. Wybór produktu zależy więc od pożądanego rezultatu.”
 
Nasza rada: Łatwe w ułożeniu włosy powinny być wycieniowane na czubku głowy. Dzięki temu nie tylko zyskają na objętości, ale także będzie można je zaczesać zarówno do tyłu, jak i na bok, w zależności od humoru. Fryzjer powinien zwrócić szczególną uwagę na partie włosów na czubku głowy, aby wykonane przez niego strzyżenie dawało możliwość wykonania maksymalnej liczby fryzur.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ