Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mężczyźni: jaką zrobić fryzurę, jeśli masz kręcone włosy?
Mężczyźni: jaką zrobić fryzurę, jeśli masz kręcone włosy?
Eksperci

Mężczyźni: jaką zrobić fryzurę, jeśli masz kręcone włosy?

Dział
Mężczyźni o kręconych włosach wpisują się w kilka kategorii. Jedni akceptują swoje loki, a inni nie. Odkryj opinię eksperta w kwestii fryzur, które pasują do kręconych włosów.
 
Fryzura, którą powinieneś zrobić zależy od tego, jak bardzo twoje włosy się kręcą. "Mężczyźni, którzy mają bardzo gęste loki, wybierają najczęściej krótkie fryzury, ponieważ nie muszą poświęcać wiele czasu na ich pielęgnację. Inni natomiast wolą uwydatnić ich objętość. Nie ma na to reguły, a ty nie masz dużego wyboru: albo je zapuścisz, albo nadasz kształt ich objętości".
 
Mężczyźni o elastycznych włosach mogą zrobić więcej fryzur niż ci, którzy mają gęste loki. "Łatwiej będzie rozluźnić włosy. Niemniej jednak, nie powinieneś prostować ich trwale. Przyjdź do salonu, by fryzjer się nimi zajął".
 
Jeśli masz kręcone włosy, zrobienie grzywki lub pasemek nie jest zabronione. "W przypadku mężczyzn, którzy mają loki, nie ma określonej mody na grzywkę lub pasemka, ale każdy może robić to, co chce, szczególnie wtedy, gdy jest fanem rockowej muzyki z lat 80!".
 
Nasza rada: Dbaj o swoją fryzurę, stosując szampony i odżywki do włosów suchych. Dzięki temu nawilżysz je i lekko je obciążysz, w wyniku czego łatwiej ci będzie je stylizować.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ