Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mężczyźni: jak czesać się do kapelusza
Mężczyźni: jak czesać się do kapelusza
Fryzury męskie

Mężczyźni: jak czesać się do kapelusza

Dział
Mężczyźni również mogą napotkać problemy związane z fryzurą. Nawet, jeśli mają krótkie włosy, nieprzyjemne niespodzianki pojawiają się dosyć często, szczególnie jeśli chcą nosić dodatki na głowę. Jak uniknąć oklapniętych lub tłustych włosów? Jaką fryzurę dobrać do kapelusza? Wyjaśnijmy.
 
Jak nosić kapelusz? W sezonie letnim często temperatury są wysokie i mamy do czynienia z parzącym słońcem. Dlatego też, poza ochroną włosów, trzeba zaopatrzyć się w letni kapelusz. Kapelusz panama, czapka z daszkiem – typ nakrycia nie jest ważny, o ile zakrywa twarz oraz włosy… A jaką wybrać frzurę w takim przypadku?
 
Jak czesać się do kapelusza? Istnieje ogromna różnica między mężczyznami o długich i o krótkich włosach. Pierwsi z nich powinni wiązać włosy lub zaopatrzyć się w suchy szampon, by móc przeciwdziałać efektowi kapelusza. Drudzy natomiast mogą robić co chcą, tym bardziej jeśli ich fryzura nie wymaga szczególnej stylizacji. Ci, co używają na co dzień żelu lub wosku, powinni o nim zapomnieć w okresie letnim. W przeciwnym razie, po zdjęciu kapelusza, ich fryzura może wyglądać dziwnie.
 
Co zrobić z długimi włosami? Najlepiej, jeśli zwiążesz włosy i lekko wsuniesz kapelusz na głowę. To jedyny sposób na to, by skóra głowy mogła oddychać. Zrób kucyka na wyskości karku, by kapelusz ci nie przeszkadzał. Naśladuj dziewczyny i zaopatrz się w suchy szampon, który pozwoli ci odświeżyć włosy, jeśli nie myłeś ich tego samego dnia. W zaledwie kilka minut tłuste włosy u nasady będą wyglądały olśniewająco!
 
© Pixelformula / Pokaz Viktor & Rolf Hommes prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ