Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mężczyźni: długa broda czy 3-dniowy zarost?
Mężczyźni: długa broda czy 3-dniowy zarost?
Fryzury męskie

Mężczyźni: długa broda czy 3-dniowy zarost?

Dział
Broda to wielki trend sezonu. Nosi ją każdy mężczyzna. Niemniej jednak, ciężko jest określić długość brody, która najbardziej by ci pasowała. Wszystko zależy od tego, jaki masz zarost i jaki styl prezentujesz na co dzień. Zoom na ten trend.
 
Długa broda. Dodaje ci ona szczególnie dzikiego charakteru oraz wygląd miejskiego drwala! Mało kto decyduje się na nią wbrew własnej woli. Wybór ten jest często dobrze przemyślany i nadaje stylu. Niemniej jednak, długa broda nie może być zbyt długa. Nawet o taki model należy dbać.
 
3-dniowy zarost – bardziej "zadbana" wersja długiej brody jest częściej noszona. 3-dniowy zarost, z pozoru zaniedbany, ma zaledwie kilka milimetrów. Co więcej, jest bardzo stylowy, ale też praktyczny dla mężczyzn o wrażliwej skórze. Wreszcie nie muszą się golić każdego dnia!
 
Którą brodę wybrać? Broda jest przede wszystkim symbolem męskości. Niemniej jednak, to, że jest dłuższa, nie oznacza, że jesteś bardziej męski! Broda jest modna, natomiast jej długość zależy od gustu i stylu. Bardzo często zdarza się tak, że im dłuższa broda, tym bardziej dana osoba chce uchodzić za zbuntowaną. Aktualnie, aby wybijać się z tłumu i być zauważonym, należy nosić brodę! Wybór jej wersji zależy też od środowiska, w którym pracujesz. Tzw. “broda drwala” nie byłaby raczej dobrze postrzegana w biurze, gdzie należy zachować dyskrecję i nosić garnitur.
 
Broda u mężczyzny jest jak włosy u kobiety - to element, który służy do uwodzenia!
 
© Pixelformula / Pokaz Maison Martin Margiela menswear prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ