Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mężczyźni: brokat we włosach, z wybiegu na ulicę?
Mężczyźni: brokat we włosach, z wybiegu na ulicę?
Fryzury męskie

Mężczyźni: brokat we włosach, z wybiegu na ulicę?

Dział
Lato 2014 roku niesie wiele niespodzianek! Po modzie na „skrzydła ptaka” w kobiecych włosach, przychodzi czas na brokat we włosach mężczyzn. Czy należy podążać za tym trendem? Czy lepiej zarezerwować go na okres karnawału lub przebierane wieczory? Oto nasz werdykt.
 
Brokat we włosach, prosto z wybiegu. Fryzura z brokatem prezentowana jest przez mężczyzn na pokazie Christophera Schannona! Włosy są pełne różowego, niebieskiego, a nawet żółtego brokatu – fryzura ta jest bez wątpienia oryginalna. Bez względu na sposób strzyżenia, włosy powinny maksymalnie się lśnić. Na pokazie, fryzura ta kontrastuje z dosyć konformistycznym strojem. A na ulicy, jak powinno się nosić taką fryzurę?
 
Co należy zachować? Tak jak wcześniej stwierdziliśmy, moda na brokat powinna być zarezerwowana raczej na przebierane wieczory, niż na zwykły dzień w pracy. W pracy, ciężko jest sobie wyobrazić kogoś na ważnym spotkaniu z takim efektem we włosach! Brakowałoby takiej osobie wiarygodności. Nawet, jeśli byłoby niewiele brokatu, lepiej unikać takiego efektu. Tak czy inaczej, nie rób go w dzień.
 
Jak go nosić? Faktem jest, że trudno jest nosić świecące fryzury na co dzień, chyba że odprowadzasz syna na imprezę lub wybierasz się na przebierany wieczór, którego tematem są lata 80. W przeciwnym razie, nie powinieneś robić tego efektu na Twoich włosach w zwykłe dni. Zarezerwuj tę fryzurę na odpowiednie okazje! Lubisz brokat? Noś go z rozsądkiem!
 
© Pixelformula / Pokaz Christopher Shannon prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ