Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mężczyzna: zmierzwiona fryzura w rockowym stylu
Mężczyzna: zmierzwiona fryzura w rockowym stylu
Mężczyzna: zmierzwiona fryzura w rockowym stylu
Fryzury męskie

Mężczyzna: zmierzwiona fryzura w rockowym stylu

Dział
Mężczyźni też lubią się wyróżniać i zaznaczać swój styl poprzez fryzurę. Zwolennikom rockowych stylizacji o stosunkowo stonowanym charakterze  polecamy zmierzwione fryzury. Wbrew powszechnemu przekonaniu, fryzury te również wymagają odrobiny pracy!
 
Strzyżenie. Przez długi czas prym wiodły fryzury cieniowane. Jednakże, od niedawna pierwsze skrzypce zaczynają grać pełne strzyżenia, tym bardziej, że długie włosy u mężczyzn stają się coraz bardziej w modzie. Żegnamy się więc z ogolonymi głowami oraz włosami ściętymi na bardzo krótkiego jeżyka. Obecnie, istnieje tendencja ku coraz dłuższym włosom, umożliwiającym większą różnorodność fryzur i stylów. Włosy na karku pozostają jednak precyzyjnie przystrzyżone na krótko.
 
Fryzura. Realizację swojej zmierzwionej rockowej fryzury zacznij od wysuszenia włosów suszarką. Postaraj się, aby włosy były uniesione u nasady przeczesując i unosząc je palcami w trakcie suszenia. Nie wygładzaj swoich włosów. Powinny one wyglądać bardzo naturalnie. A jeżeli stwierdzisz, że twoje włosy nie mają wystarczająco rockowego charakteru, bądź kreatywny! Do stworzenia swojej fryzury wykorzystaj pastę do stylizacji włosów, która pozwoli ci podkreślić zmierzwiony charakter twojej fryzury. Ogrzej odrobinę pasty w dłoniach, a następnie nałóż ją na włosy. Wymodeluj je według życzenia. Używana z umiarem pasta sprawi, że twoje włosy będą lśniące i błyszczące, nie wyglądając przy tym tłusto.
 
© Pixelformula / Défilé Paul Smith prêt-à-porter, Printemps-Été 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ