Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mężczyzna w okularach: jak się uczesać?
Mężczyzna w okularach: jak się uczesać?
Fryzury męskie

Mężczyzna w okularach: jak się uczesać?

Dział
Obecnie okulary nie służą już wyłącznie korekcie wzroku. Często stają się pełnoprawnym dodatkiem stylizacyjnym. Dla wielu mężczyzn okulary stanowią jedyny dodatek, który pozwala im zmienić wygląd ich twarzy.
 
Okulary i broda. Mężczyznom noszącym okulary nie polecamy łączenia ich z grzywką i brodą, gdyż twarz mogłaby być nimi przytłoczona. Akceptowalny jest natomiast trzydniowy zarost. Okulary korekcyjne mają wyeksponować twoją twarz, a nie ją zasłonić! Jeżeli jednak nosisz brodę, wybierz stosunkowo cienkie oprawki, aby twój wygląd nie był przesadzony.
 
Oprawki i fryzura. Mężczyźni, którzy decydują się na noszenie oryginalnych oprawek, nieważne czy są one okrągłe, czy oversize, mogą sobie pozwolić niemal na wszystko. Oryginalne oprawki tonują wygląd i w konsekwencji mogą być zestawiane z wszelkiego rodzaju fryzurami. Mężczyźni, którzy wybrali szerokie oprawki powinni postawić na pełną objętości fryzurę na czubku głowy, aby dodać swojej stylizacji nieco lekkości. Mężczyźni o cienkich i prostokątnych oprawkach powinni z kolei unikać ulizanych fryzur, a także zaczesywania włosów do tyłu, gdyż mogliby wtedy wyglądać zbyt surowo. Lepszym rozwiązaniem będzie ustrukturyzowana fryzura!
 
Okulary i kolor włosów. Zaleca się dobieranie oprawek tak, by pasowały do koloru włosów. Tym samym, blondyni powinni wybierać jasne kolory oprawek, a pozostali – czarne lub brązowe oprawki. Jednakże, coraz mniej mężczyzn myśli w tych kategoriach. Wybierając oprawki dobierają je bardziej do swojego stylu niż do koloru włosów.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ