Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mężczyzna: trendy w sezonie wiosna-lato u Jean Louis David
Mężczyzna: trendy w sezonie wiosna-lato u Jean Louis David
Fryzury męskie

Mężczyzna: trendy w sezonie wiosna-lato u Jean Louis David

Dział
W tym sezonie, pełne fryzury będą bardziej popularne niż cieniowane, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Pozwoli to mężczyznom, którzy wymagają coraz więcej od swojego wyglądu, na różnorodność uczesań!
 
W sezonie Wiosna-Lato 2013, Jean Louis David stawia  na pełne strzyżenia, w których zachowana jest zarówno długość, jak i objętość włosów, umożliwiając realizację wielu modnych fryzur. Od strony szyi, włosy powinny być jednak ustrukturyzowane, a ich końcówki jedynie lekko wycieniowane, stwarzając podstawę dla wielu uczesań.
 
W tym sezonie, odnajdujemy dwa różne style. Pozorny nieład to styl na miarę naszych czasów. Aby ułatwić sobie stylizację, użyj pudru do włosów Texture Powder marki Jean Louis David, który pozwoli ułożyć i utrwalić fryzurę nadając jej jednocześnie efekt matowości.
 
Jean Louis David zainspirował się również fryzurami lat 50., które w nowym wydaniu są wciąż retro i jednocześnie bardzo trendy. W tamtych czasach, pomada do włosów (brylantyna) była ulubionym produktem do stylizacji dla mężczyzn, którzy chodzili we fryzurach ulizanych i lśniących. Aby zrealizować tę fryzurę, użyj wosku do stylizacji. Pozwoli ci on okiełznać odstające włosy i loczki. Aby osiągnąć optymalny połysk włosów, rozgrzej produkt między dłońmi i nałóż go na suche włosy.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ