Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mężczyzna: moda na szykowny styl dandy
Mężczyzna: moda na szykowny styl dandy
Fryzury męskie

Mężczyzna: moda na szykowny styl dandy

Dział
W tym sezonie każdy mężczyzna śledzić będzie szykowny styl dandy. Przypomina on styl złotej młodzieży końca lat 60. i znów powraca do modowych łask. Trencz, cienki szal, szykowne derby, to elementy, których poszukuje każdy mężczyzna podążający tej zimy za trendami w stylu dandy.
 
Moda na szykowny styl dandy. Styl dandy zainspirowany jest lookiem sławnych francuskich artystów z końca lat 60. Od Serge’a Gainsbourga po Jacques’a Dutronc’a, dzisiejszy styl dandy charakteryzuje się strojem dopasowanym w talii oraz odpowiednio dobranymi dodatkami. Całokształt sprawia, że sylwetka wygląda elegancko i w stylu retro. Nic nie jest dobrane przypadkowo, a fryzura dandy jest równie przemyślana jak codzienny wygląd. Idealnie obcięte włosy, przedziałek zaczesany z boku głowy, produkt utrwalający fryzurę: oto co składa się na fryzurę mężczyzny, który podąża za szykownym stylem dandy.
 
Moda na szykowny styl dandy, dla kogo? Dla tych, którzy tęsknią za czasami, w których każdy milimetr sylwetki był przemyślany. Jeśli chcesz ubierać się w stylu dandy, powinieneś raczej unikać brudnej pracy lub pracy na zewnątrz. Styl ten charakteryzują garnitury szyte na miarę, filcowe kapelusze oraz dobrze dobrane krawaty. Mężczyźni o długiej sylwetce są szczególnie zainteresowani tym trendem.
 
Moda na szykowny styl dandy, jak go nosić? Nic nie może nam wystawać. Garnitur, lakierowane buty lub mokasynki, a w tym sezonie trencz lub płaszcz - to idealny i szykowny styl dandy dla ciebie! W tym stylu nic nie jest pozostawione przypadkowi, i dlatego musisz udać się do fryzjera, który zrobi ci perfekcyjną fryzurę – bez wystających kosmyków. Twoja fryzura będzie unikatowa bez niepotrzebnych udziwnień!
 
© Pixelformula / Pokaz Valentino Hommes prêt-à-porter, Jesień-Zoma 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ