Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mężczyzna: pielęgnacja siwych włosów
Mężczyzna: pielęgnacja siwych włosów
Fryzury męskie

Mężczyzna: pielęgnacja siwych włosów

Dział
Postanowiłeś pogodzić się ze swoimi siwymi włosami? Pamiętaj, że powinieneś zadbać o ich odpowiednią pielęgnację, aby ich kolor utrzymał się w odcieniach bieli lub stalowych szarości. Zastosuj się do rad naszego profesjonalisty.
 
W przypadku siwych włosów warto zwrócić uwagę na ich jedną szczególną cechę: żółte refleksy. „Żółte refleksy to zmora siwych włosów. Chcąc z nimi walczyć, używaj szamponów przeciwko żółknięciu. Szampon ten, używany raz na dwa tygodnie, w zupełności wystarczy, by nie dopuścić do pojawienia się tych nieestetycznych refleksów. Warto pamiętać, że szampon ten wpływa jedynie na wygląd włosów, lecz nie jest produktem do ich pielęgnacji. Nie należy więc stosować go zbyt często. Co więcej, nie powinno się go zostawiać na włosach zbyt długo, gdyż mogłoby to spowodować pojawienie się refleksów, tyle że w niebieskim kolorze!”
 
Kiedy włosy siwieją, z reguły zmieniają także swoją naturę. „Kiedy pojawiają się siwe włosy, ich wygląd znacznie różni się od pozostałych. Powinieneś więc stosować do nich kosmetyki przystosowane do tej zmiany. Siwe włosy nie są słabsze od innych, wręcz przeciwnie.”
 
Piękne, siwe włosy to włosy, które lśnią. „Siwe włosy mogą przybrać metaliczne odcienie, dzięki czemu wyglądają jeszcze atrakcyjniej. Aby uzyskać ten efekt, stosuj takie produkty pielęgnacyjne, jak serum lub inne kosmetyki, które nadają włosom blask.”
 
Nasza rada: Kiedy twoje włosy siwieją, nie myśl, że farbowanie będzie najlepszym sposobem, aby ujednolicić ich kolor! Wręcz przeciwnie. „Musiałbyś odbarwiać swoje włosy, co mogłoby je znacznie osłabić. Ponadto, nigdy nie uzyskasz dokładnie takiego samego odcienia szarości, jak kolor twoich naturalnie siwych włosów. Efekt farbowania mógłby więc wyglądać dziwnie.”
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ