Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mężczyzna : jakie nakrycie głowy na plażę ?
Mężczyzna : jakie nakrycie głowy na plażę ?
Fryzury męskie

Mężczyzna : jakie nakrycie głowy na plażę ?

Dział
Mężczyźni również mają prawo do modnych dodatków na głowę, aby chronić ją przed słońcem ! O ile ty i twój mężczyzna możecie dzielić się przeciwsłonecznymi kosmetykami do włosów, tego lata nie będziecie mogli dzielić się waszymi akcesoriami. Zoom na najmodniejsze męskie dodatki.
 
Czapka z daszkiem. Ten dodatek pasuje zwłaszcza mężczyznom ubierającym się w stylu miejskiego szyku. Tego lata, czapka z daszkiem XXL nie jest już w modzie, ale dodatek ten można oglądać w innych wydaniach. Jeansowa, słomkowa, w odblaskowym kolorze czy z nadrukiem : czapka z daszkiem 2013 nie ma nic wspólnego z tymi, które nosiłeś w ubiegłych latach. Jest również zupełnie inna od tej, którą nosiłeś w młodzieńczym okresie. Koniec z napisami w formie graffiti. Tego lata czapka z daszkiem nie będzie już kojarzona z lookiem wiecznego nastolatka, ponieważ staje się ona eleganckim dodatkiem.
 
Słomkowy kapelusz. Wielki letni klasyk wraca w sezonie lato 2013. Czy postawisz na kapelusz panama czy też na kapelusz słomkowy z szerszym rondem, w tym roku moda nakazuje nosić je do lekkich i luźnych stylizacji. Wielka nowość tego sezonu: słomkowa czapka z daszkiem. Świetne rozwiązanie dla tych, którzy wahają się pomiędzy słomkowym kapeluszem, a czapką z daszkiem. Oba te trendy zostały połączone, aby twój wygląd był preppy, ale jednocześnie nowoczesny.
 
Czapka marynarska. Kiedy tylko nadchodzą ciepłe dni, marynarski styl powraca do garderób tych, którzy pozostają wierni modowym trendom. Poza tradycyjnymi bluzkami w stylu marynarskim, to właśnie marynarska czapka jest nieodzownym dodatkiem na głowach tych, którzy lubią być oryginalni. Czapka nie jest już zarezerwowana wyłącznie na sezon zimowy, a tego lata może być noszona także na plaży. Unowocześniona, tak by nie było w niej wam zbyt ciepło, będzie stylowo chronić waszą głowę.
 
© Pixelformula / Pokaz Viktor & Rolf Homme prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ