Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak zadbać o 3-dniowy zarost?
Jak zadbać o 3-dniowy zarost?
Fryzury męskie

Jak zadbać o 3-dniowy zarost?

Dział
Noszenie zarostu ponownie zaczyna cieszyć się powodzeniem wśród mężczyzn. Broda wcale nie musi być zapuszczana miesiącami. Już trzydniowy zarost daje pożądany efekt. Radzimy Wam, jak o niego zadbać.
 
Aby uzyskać trzydniowy zarost, musisz odpuścić golenie przez 3-4 dni. To dopiero zalążek brody, a jego długość wynosi od 3 do 4 milimetrów. Aby wyglądał pozornie niedbale, a przy tym stylowo, musisz o niego odpowiednio zadbać. Ten modny zarost jest szczególnie korzystny dla osób o kanciastych i okrągłych twarzach.
 
Używaj maszynki do golenia z różnymi rodzajami końcówek, tak byś mógł je dostosować do pożądanej długości zarostu. Wybór końcówek do golarek jest tak szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno zwolennicy krótkiego zarostu, jak i fani dłuższej brody. „W trudno dostępnych miejscach, takich jak wokół ust lub pod nosem, zaleca się ściągnięcie końcówki z maszynki, dzięki czemu golenie będzie bardziej precyzyjne.”
 
Dobra pielęgnacja trzydniowego zarostu wymaga podcięcia zarostu po 3trzech dniach zapuszczania. „Weź swoją maszynkę i zacznij nią golić brodę w kierunku przeciwnym do kierunku wyrastania włosów. Pozwoli ci to uzyskać jednolitą długość włosów w dolnej części twarzy.”
 
Jeżeli masz skórę wrażliwą, trzydniowy zarost będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Pozwolisz odpocząć swojej skórze, będzie mniej podrażniona oraz mniej zaczerwieniona. „Staraj się regularnie czyścić swoją maszynkę, aby usunąć z niej wszelkie możliwe bakterie. Pamiętaj, że maszynka do włosów również wymaga twojej uwagi.”
 
Nasza rada: Czy wiedziałeś, że mężczyźni mogą wykorzystywać golarki do depilowania brwi? Brwi wyglądają naturalnie, gdy ich długość jest równa od 6 do 7 milimetrów.
 
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ