Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mężczyzna: fryzury z przedziałkiem na boku
Mężczyzna: fryzury z przedziałkiem na boku
Mężczyzna: fryzury z przedziałkiem na boku
Fryzury męskie

Mężczyzna: fryzury z przedziałkiem na boku

Dział
Przedziałek na boku jest obecnie modnym elementem męskich fryzur. Na którym boku by nie był, przedziałek pozwala nadać fryzurom struktury, a jednocześnie wyrafinowanego akcentu. Zoom na podstawowe fryzury z przedziałkiem na boku.
 
Fryzura z przedziałkiem na boku wymaga pielęgnacji. "W rzeczywistości, jeśli wybieracie przedziałek na boku, oznacza to, że macie w głowie zamysł konkretnej fryzury. Będziesz zatem potrzebował produktów utrwalających i nadających włosom tekstury do codziennej pielęgnacji".
 
W tym sezonie, na topie jest wypomadowana fryzura. "Aby ją wyeskponować, powinieneś mieć włosy krótsze na bokach niż na środku głowy. Wygładź włosy na bokach ulizując je. Celem jest nadanie fryzurze formalnego i surowego wyglądu".
 
Wpływ fryzury w stylu rockabilly jest również widoczny w męskich fryzurach tego sezonu. "Obcięcie włosów powinno być takie samo jak w przypadku wypomadowanej fryzury. Jedyną różnicą jest nadanie jej wrażenia ruchu. Można zachować objętość wygładzając boki lub tworząc "banana" a la Elvis Presley".
 
Nasza rada: Po umyciu głowy nałóż piankę do włosów, aby łatwiej było ci nadać włosom wrażenie ruchu. Kiedy stworzysz już fryzurę, utrwal ją żelem lub kremem pento, aby nadać jej połysku.
 
© Pixelformula / Pokaz Burberry Prorsum prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ