Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mężczyzna: fryzury z grzywką
Mężczyzna: fryzury z grzywką
Fryzury męskie

Mężczyzna: fryzury z grzywką

Dział
Myślicie, że grzywka jest zarezerwowana dla kobiet? Zastanówcie się jeszcze! Długa czy krótka, cienka czy gruba, grzywka widnieje na głowach mężczyzn w sezonie jesienno-zimowym 2013-2014. Zapewni ona wam unikatowy wygląd i jedną z najbardziej modnych fryzur. Jak ją zrobić i nosić na co dzień? Rozszyfrujmy!
 
Grzywka u mężczyzn. Pozytywna strona posiadania grzywki jest taka, że nada ci ona unikatowego wyglądu. Grzywka radykalnie zmienia nie tylko fryzury, ale też twarz. Myślisz o zrobieniu grzywki? Masz wiele możliwości. Udaj się do salonu, by porozmawiać o tym z fryzjerem. Na pewno doradzi ci on, uwzględniając twój codzienny styl oraz fryzurę, którą chcesz zrobić.
 
Jaką grzywkę wybrać? Długa grzywka bardziej wtapia się w twoją fryzurę. Co więcej, łatwiej ją będzie uczesać. Doda ci ona wyluzowanego charatkeru w stylu surferów, natomiast krótka grzywka bardziej pasować będzie do dopracowanej co do milimetra fryzury. Co wiecej, krótka grzywka musi być codziennie modelowana i czesana, by perfekcyjnie się prezentować. Zanim podejmiesz decyzję związaną z grzywką, pomyśl ile czasu będzie ci zajmować jej uczesanie oraz o stylu, w którym się ubierasz na co dzień.
 
Grzywka, jak ją czesać? Będzie ci potrzebny produkt stylizujący i utrwalający, w celu modelowania twojej grzywki tak, jak tego chcesz. Aby utrwalić ją i aby produkt był nie widoczny, wybierz wosk. Każdego poranka nakładaj odrobinę wosku na fryzurę.
 
© Pixelformula / Pokaz Paul Smith prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ