Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mężczyzna: fryzury na powrót z wakacji 2013
Mężczyzna: fryzury na powrót z wakacji 2013
Mężczyzna: fryzury na powrót z wakacji 2013
Fryzury męskie

Mężczyzna: fryzury na powrót z wakacji 2013

Dział
Mężczyźni również mają prawo do modnych fryzur po powrocie z wakacji! W sezonie jesień-zima 2013/2014 mają duży wybór fryzur, dzięki którym będą na topie przez wiele miesięcy. Poczochrane czy ulizane włosy, długie obcięcie czy krótkie... Jest w czym wybierać!
 
Wet look. Efekt mokrych włosów opanował nie tylko fryzury dla kobiet, ale również i te męskie. Czy to, aby nadać wypomadowany efekt fryzurze bez przedziałka, czy wygląd dandysa fryzurze z przedziałkiem na boku, moda na wet look widoczna jest wszędzie, a co więcej, efekt jest łatwy do uzyskania. Wystarczy sięgnąć po żel do stylizacji włosów lub krem pento, by nadać fryzurze błysku.
 
Zaczes do tyłu. Fryzura a la mały, grzeczny chłopiec jest ciągle obecna wśród trendów. Zrób przedziałek na boku i zaczesz włosy na długości do tyłu używając przy tym wosku do stylizacji włosów lub żelu. Aby uniknąć wyglądu kujona, nie ulizuj całkowicie włosów na górze głowy, ale zostaw je luźno, aby były pełne objętości lub zaczesz je w stylu rockabilly. 
 
Poczochrane włosy. Ta fryzura jest dla wszystkich tych z was, którzy krzywią się na samą myśl spędzania zbyt dużo czasu na czesaniu się z rana. Bez względu na to, czy twoje włosy są kręcone, sprężyste czy proste, wystarczy, że pozwolisz im naturalnie się ułożyć. W swojej łazience trzymaj zawsze wosk do stylizacji włosów. Przyda ci się w dni, w których na twoich włosach pojawiają się odstające kosmyki. Ujarzmij niesforne kosmyki, a będziesz gotowy stawić czoła dniu!
 
Bob z grzywką. Dostrzeżony na pokazie Prady zaczął zadomawiać się wśród męskich fryzur. Niemniej jednak, nie jest to fryzura, którą nosi się na co dzień, chyba że jest się fanem Anny Wnitour, słynnej redaktor naczelnej amerykańskiego Vogue'a. Jeśli myśl o codziennym układaniu tej fryzury bardziej cię cieszy niż martwi, to jest to obcięcie stworzone dla ciebie!
 
© Pixelformula / Pokaz Fendi prêt-à-porter Mężczyzna, Jesień-Zima  2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ