Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mężczyźni: czy w tym sezonie nosi się naturalne włosy?
Mężczyźni: czy w tym sezonie nosi się naturalne włosy?
Fryzury męskie

Mężczyźni: czy w tym sezonie nosi się naturalne włosy?

Dział
W sezonie Jesień-Zima 2014-2015, w salonach Jean Louis David faworyzuje się dosyć długie, naturalne włosy. Powinny one sięgać do brody i być wystylizowane w zależności od stylu każdego mężczyzny. Odkryj różne sposoby czesania w nadchodzących miesiącach.
 
Podstawą fryzury są krótkie włosy. "Zaczynają się one przy uchu, a kończą na wysokości brody i są pocieniowane w niektórych miejscach. Fryzura powinna być naturalna i delikatna. Niemniej jednak, niektórzy mężczyźni, którzy preferują rockowy styl, będą mogli je stylizować na swój sposób, robiąc np. banan. Strzyżenie jest uniwersalne, ale nie przypomina konkretnej fryzury. Istnieje wiele możliwości czesania!".
 
Naucz się robić różne efekty! "Niektórzy mężczyźni mogą zrobić wet look za pomocą wosku lub serum. Inni natomiast wybiorą brushing. Najważniejsze jest to, by nie stylizować włosów od ich nasady po końcówki. Chcesz je ulizać? Użyj żelu, lakieru lub spray'u do utrwalania fryzury. Wszystko zależy od rezultatu, który chcesz uzyskać lub od twojego wieku".
 
Najważniejszy jest połysk oraz matowość. "Jeśli włosy będą matowe, będziesz mógł je czesać na różne sposoby. Ułatwi ci to czesanie".
 
Jeśli masz długie włosy, powinieneś nosić brodę. "Dzięki temu, będziesz bardziej męski, a przy tym twoja fryzura będzie wyglądać naturalniej. Nie bój się zapuścić kilkudniowego zarostu".
 
Nasza rada: Mężczyźni również mogą używać suchego szamponu. Utrwali on ich fryzurę i nada włosom objętości. Nie wahaj się go użyć!
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ