Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Panna młoda 2014: fryzury, którym trzeba powiedzieć «tak»
Panna młoda 2014: fryzury, którym trzeba powiedzieć «tak»
Fryzura

Panna młoda 2014: fryzury, którym trzeba powiedzieć «tak»

Dział
Wielki dzień zbliża się wielkimi krokami… Sukienka, katering i miejsce już znalazłaś. Musisz jeszcze tylko zdecydować, jaka fryzura doda ci uroku w dzień twojego ślubu. Wiedz, że w modzie ślubnej również istnieją trendy na suknie i fryzury. Zoom na te, które zainspirują cię w 2014 roku.
 
Kok wet look. Nie ma lepszej fryzury, by nosić odkryte ramiona oraz twarz. Kok wet look pasuje do wszystkich sukienek ślubnych. Gorset, koronka, długa czy krótka sukienka… fryzurę tę zrób, jeśli chcesz, by to sukienka przyciągała uwagę, a nie twój wygląd. Perfekcyjny wet look to taki, który jest zrealizowany z umiarem – unikaj nadmiaru żelu!
 
Udawany bob. Udawany bob to wielka gwiazda wśród fryzur 2013 roku. Dziś jest jedną z najczęściej wybieranych fryzur przez panny młode. Ta wyrafinowana, kobieca fryzura zapewni ci wygląd gwiazdy, a zarazem unikniesz “nazbyt wypracowanego” efektu końcowego. Aby zrobić udawanego boba, twoje włosy muszą być dosyć długie, byś mogła je podnieść i stworzyć fryzurę identyczną jak prawdziwy bob. Unikaj zbyt ulizanych włosów, ponieważ udawany bob będzie bardziej elegancki, jeśli włosy będą w ruchu.
 
Długie włosy w stylu bohemy. Fryzura ta jest alternatywnie wybierana z kokem. Dodaje ona subtelności pannom młodym o długich włosach. Jest to idealna fryzura na ślub w stylu bohemy. Jest ona następczynią wavy i prezentuje pomierzwione kosmyki oraz fantazyjny aspekt. Aby fryzura idealnie wyglądała, twoje włosy muszą być zdrowe, a efekt zmierzwionych włosów musi być dopracowany co do milimetra. Kosmyki z przodu przypnij spinkami, tak abyś miała odsłoniętą twarz.
 
© Pixelformula / Pokaz Elie Saab haute-Couture, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ