Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Męskie fryzury – żel, który zapewni im długotrwałość: Streetstyle
Męskie fryzury – żel, który zapewni im długotrwałość: Streetstyle
Fryzury męskie

Męskie fryzury – żel, który zapewni im długotrwałość: Streetstyle

Dział
Jego fryzura? W przypadku naszego dzisiejszego streetstyle'u, nie można pozwolić na to, by podmuch wiatru zepsuł jego fryzurę. Nałożył on odrobinę żelu na wilgotne włosy i nadał dłuższym kosmykom ruchu. Po bokach natomiast zaczesał włosy ku dołowi, zachowując ich naturalny charakter. Aby utrwalić fryzurę, wysuszył włosy suszarką z zimnym powietrzem. Rezultat? Jego włosy są unieruchomione i pięknie lśnią.
 
Jego wygląd? Kratka cieszy się dużym powodzeniem nawet u mężczyzn. Nasz dzisiejszy streetstyle zna się na dobieraniu elementów we wzory. Do podwiniętych jeansów założył koszulę, a na stopy - granatowe mokasyny. W ręce natomiast trzyma biały, pleciony sweter typu golf w razie gdyby się ochłodziło. Aby nadać swojemu lookowi odrobiny casualowego stylu, zapuścił 3-dniowy zarost, który nadaje mu zbuntowanego charakteru.
 
Rada dnia. W celu pielęgnacji 3-dniowego zarostu, zaopatrz się w maszynkę do golenia i wybierz odpowiedni trymer w zależności od tego, jaką długość brody chcesz uzyskać. Warunek? Zapuszczaj zarost przez 3 dni.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ