Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Męska fryzura na szczotkę, opinia profesjonalisty
Męska fryzura na szczotkę, opinia profesjonalisty
Eksperci

Męska fryzura na szczotkę, opinia profesjonalisty

Dział
W 2014 roku, fryzura na szczotkę może być uważana za przestarzałą. Niemniej jednak, niektórzy mężczyźni wolą tę fryzurę od innych, mniej ułożonych. W tym przypadku, włosy są proste, ale końcówki zaokrąglone.
 
Fryzura na szczotkę musi być dopracowana w każdym calu. "Żaden kosmyk nie powinien odstawać. Jest ona bardzo geometryczna i sprawia wrażenie schludnej. Istnieje kilka rodzajów szczotek: postawione z przodu i krótkie z tyłu, inspirowane latami 50 lub bardzo krótkie – jak w wojsku".
 
Szczotka to sposób strzyżenia włosów, ale każdy mężczyzna może je układać na swój sposób. "Przede wszystkim, twoje włosy powinny być proste. Niemniej jednak, szczotkę możesz czesać również na innych fryzurach. To typ strzyżenia się liczy, a nie rodzaj włosów. Nawet jeśli masz loki, fryzura ta jest możliwa do wykonania. Na co dzień trzeba je po prostu pielęgnować w inny sposób".
 
Twoje włosy nie muszą być gęste, by zrobić fryzurę na szczotkę. "Niemniej jednak, jeśli łysiejesz w kilku miejscach, może to być jedyna przeszkoda".
 
Nasza rada: Podoba ci się fryzura na szczotkę, ale boisz się ją zrobić? Nie martw się, ponieważ będziesz mógł ją zmienić, jak tylko włosy ci lekko odrosną.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ