Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Maseczka do włosów farbowanych: zalety i optymalne stosowanie
Maseczka do włosów farbowanych: zalety i optymalne stosowanie
Eksperci

Maseczka do włosów farbowanych: zalety i optymalne stosowanie

Dział
Włosy farbowane wymagają odpowiedniej uwagi po to, by zachować na długo swój kolor, blask i miękkość. Zaleca się zatem wybieranie środków przeznaczonych do włosów farbowanych. Zoom na maseczki i ich działanie.
Ogólnie rzecz biorąc, maseczki należy stosować wtedy, gdy mamy do czynienia z włosami suchymi, zniszczonymi, łamiącymi się lub farbowanymi. „Te ostatnie wymagają więcej pielęgnacji niż inne oraz potrzebują naprawy i głębokiego odżywienia.” 
„Maseczkę należy stosować 1-2 razy w tygodniu, na osuszone ręcznikiem włosy i rozetrzeć kosmyk po kosmyku. Wmasuj krem od korzeni aż po same końce, pomagając mu dotrzeć głęboko do wnętrza włosa.” W zależności od stanu włókien twoich włosów, możesz je wystawiać na działanie maseczki nawet do 20 minut. Aby zoptymalizować skuteczność maseczki na twoich farbowanych włosach, obwiąż je gorącym ręcznikiem na 10 minut, ułatwi to wchłanianie keratyny. 
Jaka jest różnica między klasyczną maseczką, a maseczką do włosów farbowanych? Jej skład. „U Jean Louis David, maseczka 100% Color jest wzbogacona witaminą E, która na długo chroni kolor oraz nawilża włos.” Twój kolor jest zatem bardziej wysublimowany, a włosy odżywione aż po same końce!
Nasza rada: Po nałożeniu maseczki unikaj czesania włosów. Myślisz, że pozwala to równomiernie ją rozprzestrzenić? Błąd! Jedynie usuniesz część kuracji. Nie dotykaj więc jej więcej, pozwalając włóknom włosa wchłonąć wszystko, czego potrzebują. 
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ