Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Maska do włosów: do’s and don’ts
Maska do włosów: do’s and don’ts

Maska do włosów: do’s and don’ts

Maska jest najlepszym przyjacielem twoich suchych końcówek oraz zniszczonych włosów. Ale czy na pewno wiesz, jak ją używać? Zoom na do's and don'ts.
 
Do: Wybierz odpowiednią maskę. Jeśli masz suche włosy, powinnaś wybrać produkt odżywiający, natomiast jeśli twoje włosy się przetłuszczają, zaopatrz się w maskę na bazie gliny. Jeśli chcesz, by efekt był widoczny, koniecznie musisz przejść przez ten etap.
 
Don't: Pozostaw maskę na noc. Żaden fryzjer ci tego nie doradzi! Dzisiejsze produkty kosmetyczne są dosyć nowoczesne i nie pozwolą ci położyć się spać z maską. Pozostaw ją na głowie na maksymalnie 10 minut.
 
Do: Nałóż maskę na włosy na długości oraz na końcówki. Włosy u nasady rzadko kiedy potrzebują takiej pielęgnacji, jak włosy na długości oraz końcówki. Co więcej, maska nałożona na włosy u nasady je obciąży. Trzeba ją przede wszystkim nałożyć tam, gdzie włosy są przewrażliwione, czyli na końcówki.
 
Don't: Zaopatrz się w odpowiednią maskę w zależności od częstości używania szamponu. Maski używa się w zależności od potrzeb. Należy pamiętać, że jej efekt widoczny jest tylko podczas mycia, a potem zmywasz produkt. Jeśli masz uwrażliwione włosy i końcówki, powinnaś używać maski przy każdym myciu głowy. Raz w tygodniu wystarczy.
 
Do: Rozczesz włosy po nałożeniu maski. Aby efekt był widoczny, musisz odpowiednio nałożyć produkt. Po jego nałożeniu, użyj grzebienia z dużymi ząbkami. Niewarto używać grzebienia z małymi ząbkami, ponieważ sprawiają one, że maska się zmywa.
 
© DR © Jean Louis David
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności