Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Maska do włosów: do’s and don’ts
Maska do włosów: do’s and don’ts
Pielęgnacja

Maska do włosów: do’s and don’ts

Dział
Maska jest najlepszym przyjacielem twoich suchych końcówek oraz zniszczonych włosów. Ale czy na pewno wiesz, jak ją używać? Zoom na do's and don'ts.
 
Do: Wybierz odpowiednią maskę. Jeśli masz suche włosy, powinnaś wybrać produkt odżywiający, natomiast jeśli twoje włosy się przetłuszczają, zaopatrz się w maskę na bazie gliny. Jeśli chcesz, by efekt był widoczny, koniecznie musisz przejść przez ten etap.
 
Don't: Pozostaw maskę na noc. Żaden fryzjer ci tego nie doradzi! Dzisiejsze produkty kosmetyczne są dosyć nowoczesne i nie pozwolą ci położyć się spać z maską. Pozostaw ją na głowie na maksymalnie 10 minut.
 
Do: Nałóż maskę na włosy na długości oraz na końcówki. Włosy u nasady rzadko kiedy potrzebują takiej pielęgnacji, jak włosy na długości oraz końcówki. Co więcej, maska nałożona na włosy u nasady je obciąży. Trzeba ją przede wszystkim nałożyć tam, gdzie włosy są przewrażliwione, czyli na końcówki.
 
Don't: Zaopatrz się w odpowiednią maskę w zależności od częstości używania szamponu. Maski używa się w zależności od potrzeb. Należy pamiętać, że jej efekt widoczny jest tylko podczas mycia, a potem zmywasz produkt. Jeśli masz uwrażliwione włosy i końcówki, powinnaś używać maski przy każdym myciu głowy. Raz w tygodniu wystarczy.
 
Do: Rozczesz włosy po nałożeniu maski. Aby efekt był widoczny, musisz odpowiednio nałożyć produkt. Po jego nałożeniu, użyj grzebienia z dużymi ząbkami. Niewarto używać grzebienia z małymi ząbkami, ponieważ sprawiają one, że maska się zmywa.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ