Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Marielle, 26 lat: “Fryzura glamrockowa inspirowana latami sześćdziesiątymi”
Marielle, 26 lat: “Fryzura glamrockowa inspirowana latami sześćdziesiątymi”
Fryzura

Marielle, 26 lat: “Fryzura glamrockowa inspirowana latami sześćdziesiątymi”

Dział
Twój wygląd? Jest taki, jak moje włosy, to znaczy bardzo retro. Czerpię swoje inspiracje z lat 60., więc noszę głównie spódnice i sukienki. Jeżeli chodzi o buty, trudno mi się odzwyczaić od moich butów na obcasie, które są przecież tak bardzo kobiece. Jednak, to wcale nie znaczy, że nie zabieram ze sobą pary balerinek, by móc wytrzymać cały dzień! Staram się, by mój makijaż, dodatki oraz fryzura współgrały z całą resztą.
 
Twoje fryzura? Amy Winehouse była moją muzą w sferze fryzur, może poza ich bałaganiarskim wymiarem… Jej mocno utapirowane fryzury w rozmiarze XXL bardzo szybko mnie urzekły i zdecydowałam się zapuścić włosy, by także móc wykonać fryzury oversize. Szczególnie pielęgnuję więc swoje końcówki i nawilżam je codziennie, aby zapobiec ich przerzedzeniu lub wysuszeniu. Ponieważ większość czasu moje włosy pozostają rozpuszczone, nie mogę więc pozwolić, by były suche lub matowe!
 
Twój styl dzisiaj? Półkucyk w stylu oversize nawiązujący do lat 60. i oczywiście do stylu glamrockowego. Zaczynam od rozczesania moich raczej giętkich włosów szczotką i robię przedziałek z boku. Zbieram włosy opadające wokół twarzy i przeciągam je do tyłu oddzielając od reszty włosów. Następnie przy pomocy grzebienia tapiruję włosy poniżej głowy, by uzyskać maksymalną objętość. Gdy włosy będą już utapirowane, upinam je, jak w półkucyku. Odrobina lakieru i już jestem uczesana na cały dzień!
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ