Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Marie, 35 lat: „Zawsze długie włosy!”
Marie, 35 lat: „Zawsze długie włosy!”
Marie, 35 lat: „Zawsze długie włosy!”
Trendy i styl

Marie, 35 lat: „Zawsze długie włosy!”

Dział
Twój look? Lubię dość luźne ubrania oraz swoje buty sportowe. Unikam więc ubrań zbyt przylegających do ciała, zbyt surowych lub zbyt prostych. Nie oznacza to jednak, że jestem zwolenniczką bezkształtnych ubrań XXL. Lubię czasem podkreślać swoje kształty. Tego lata, postawiłam zatem na zwiewne, materiałowe spodnie z nadrukami. Ich wybór jest w tym sezonie naprawdę duży: od etnicznych po kwiatowe. Jeżeli chodzi o buty, wybrałam wysokie trampki, które są jednocześnie szykowne i casual.
 
Twoja fryzura? Kiedy byłam mała, moja mama uwielbiała strzyc mnie w stylu bob’a i spędzała bardzo dużo czasu nad doprowadzeniem moich włosów do ładu. Ja jednak przez cały czas marzyłam o tym, by mieć długie włosy jak moje koleżanki! W końcu przestała mi je obcinać, a ja mogłam pozwolić im rosnąć. Niestety, moje włosy często są suche i mają skłonność do kręcenia się. Aby uniknąć pojawiania się rozdwojonych końcówek i utrzymać swoje włosy w odpowiednim stanie, regularnie obcinam końcówki i używam odżywek i maseczek.
 
Twój styl dzisiaj? Unikam suszarki i prostownicy, gdyż nie chce za bardzo obciążyć włosów i boję się je połamać. Oczywiście, wiem, że tego rodzaju sprzęt jest dzisiaj mniej agresywny dla włosów, ale wolę osuszyć włosy ręcznikiem i pozwolić im swobodnie wyschnąć. Unikam również spinania ich zbyt ciasnymi spinkami i gumkami. W rezultacie, najczęściej zostawiam włosy rozpuszczone, co wygląda bardzo naturalnie. Chcąc dodać im blasku i odżywić głęboko, regularnie stosuję krem na dzień na długości włosów i na końcówkach.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ