Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Marguerite, 25 lat : „Krótka fryzura w stylu męsko-damskim”
Marguerite, 25 lat : „Krótka fryzura w stylu męsko-damskim”
Marguerite, 25 lat : „Krótka fryzura w stylu męsko-damskim”
Trendy i styl

Marguerite, 25 lat : „Krótka fryzura w stylu męsko-damskim”

Dział
Twój wygląd? Moja fryzura jest dość szalona, dlatego staram się unikać zbyt ekstrawaganckich rozwiązań w sferze wyglądu ! W przeciwieństwie do tego, co można by przypuszczać, nie jestem osobą, która szczególnie przepada za ciemnymi ubraniami lub ćwiekowymi dodatkami... Wręcz przeciwnie, lubię damskie ubrania, takie jak : spódniczki, sukienki, a w szczególności buty na obcasie ! Jeżeli chodzi o kolory, to podoba mi się nawet róż. Oczywiście nie chodzi mi o różowy ubiór od stóp do głów, ani o róż w odcieniu cukierkowym. Podobają mi się natomiast takie elementy jak np. różowa bluzka lub jakiś różowy dodatek...
 
Twoje włosy? Mam chłopięcą fryzurę, której nadałam indywidualny charakter wykonując tzw. half hawk (fryzura wygolona) po bokach. Oznacza to, że włosy po obu bokach głowy mam ścięte na bardzo krótko ! Niekoniecznie podoba się to mojej mamie, ale ja uwielbiam tę fryzurę, nawet jeśli obecnie ,z uwagi na niskie temperatury, muszę wkładać na głowę czapkę, aby się ogrzać. Nareszcie rozumiem, co czuje mój chłopak ! Nie wiem, czy zachowam tę fryzurę na dłużej, gdyż jej utrzymanie w pożądanym kształcie wymaga regularnych wizyt u fryzjera.
 
Twój styl dzisiaj? Jeżeli chodzi o włosy po obu bokach, nie mam zbyt wiele z nimi  do roboty. Za to staram się zdyscyplinować swoje włosy na czubku głowy ! Nakładam na wilgotne włosy serum przeciwko odstającym loczkom, a następnie wygładzam je przy użyciu suszarki, układając przy tym włosy palcami. Mam z natury proste i sztywne włosy, stąd nie muszę w tym celu korzystać z prostownicy. Jednakże, aby wymodelować  moją grzywkę z kosmyków włosów  używam okrągłej szczotki o małej średnicy, dzięki czemu nadaję jej delikatnie okrągły kształt.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ