Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mania różowych włosów
Mania różowych włosów
Mania różowych włosów
Farbowanie

Mania różowych włosów

Dział
Różowe włosy zdobyły czerwone dywany i wybiegi modelek. Herezja? Jednak wygląda na to, że różowy przełom jest kontynuowany, tym razem na ulicy. Być może nie jest to przełom totalny i długotrwały, ale niektóre z Was próbują tej zmiany na czas jednego wieczoru lub wakacji na słońcu.
Trendy w różowych włosach. Zauważony u Jérémy’ego Scotta i u Thakoona w Nowym Jorku, trend na różowe włosy wpisał się we fryzury modelek. Zarówno piosenkarki, celebrytki jak i top aktorki postanowiły przejąć tą bardzo kolorową modę. Zastosowana na całą fryzurę lub tylko częściowo, różowa farba orzeźwia smutną sylwetkę lub uzupełnia trochę ekscentryczny wizerunek. Jeżeli na początku, różowe włosy przywodziły na myśl bohaterkę mangi, dziś są raczej kojarzone z awangardą! Z pewnością jest to tylko moda, jednak jeżeli masz ochotę na takie przeżycie, spróbuj tego lata albo nigdy.
Dla kogo? Oczywiście, może nie być do końca mile widziane, jeżeli pojawisz się z Twoimi różowymi włosami jak Barbie w pracy. Chyba, że jesteś kelnerką w modnym barze lub DJ w popularnym klubie. Wybierz zatem taką farbę, która zmyje się po pierwszym myciu lub po kilku tygodniach. Weź również pod uwagę, że łatwiej ją nałożyć na jasną bazę taką, jaką mają szatynki lub jasne blondynki. 
Odcienie różu. Na początek powinnaś wiedzieć, że istnieje wiele odcieni różu. Od bardzo bladych, do bardzo jaskrawych. Unikaj tych najmocniejszych, chyba, że chcesz wziąć udział w balu przebierańców. W tym wypadku, jeżeli bardzo chciałabyś zostać zapamiętana, mogłabyś nawet odważyć się na pofarbowanie całych włosów na różowo! Jeżeli chcesz więcej niuansów, balejaż lub kilka różowych pasemek doskonale zdadzą egzamin. Możesz się też przełamać i wypróbować bardziej dyskretne pudrowe lub pastelowe róże. 
Jak to stosować? Możesz zaaplikować sobie róż od połowy długości włosów w ramach zabiegu tie&dye (lub ombré hair). Jest to idealne rozwiązanie, żeby pokazać styl na lato. Inna możliwość, balejaż, który pozwoli rozsiać róż pośród Twoich włosów. Na koniec, dla tych z Was, które nie mogą się przekonać do przefarbowania włosów na róż, warto spróbować doczepić warkocz tego koloru jako koronę. Idealne rozwiązanie dla blondynek!
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ