Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mam rude włosy – czy powinnam używać specjalnych produktów?
Mam rude włosy – czy powinnam używać specjalnych produktów?
Fryzura

Mam rude włosy – czy powinnam używać specjalnych produktów?

Dział
Nie wiesz, jakich produktów używać do twoich rudych włosów? Nasz ekspert udzieli ci porad, co zrobić, by je wysublimować.
 
Twoje rudy włosy nie wymagają specjalnie przystosowanych do nich produktów. "Nie potrzebujesz ich. Zaopatrz się raczej w produkty przystosowane do rodzaju włosów – cienkich, grubych, lokowanych, kręconych, suchych lub przetłuszczających się. Niemniej jednak, twoje włosy zawierają czerwone pigmenty, które bardzo źle filtrują promienie UV. Tym bardziej powinnaś więc o nie dbać, szczególnie latem, regularnie stosując wielofunkcyjny produkt gamy Sun Therapy".
 
Chcesz ożywić twój rudy kolor? Umów się na wizytę do fryzjera! "Istnieją specjalne produkty, które ożywią pigmenty, dzięki którym twój kolor się zmieni. Idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi Gloss – techniki koloryzacji Jean Louis David cień w cień bez utleniacza, która stopniowo eliminuje szampon. Natychmiast nada ona twoim włosom blasku i połysku".
 
Nasza rada. Jeśli chcesz przejść radykalną metamorfozę, koniecznie weź pod uwagę to, jakie są twoje naturalne włosy. Wybierz raczej odcienie należące do tej samej palety kolorów – np. jasny rudy zmień na piękny, lśniący blond, natomiast kasztanowy kolor na ciemny rudy. Co więcej, skorzystaj z usługi Sunlight, jeśli chcesz, by na twoich włosach pojawiły się refleksy.
 
© PixelFormula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ