Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mam dwie różne tekstury włosów, jak je czesać?
Mam dwie różne tekstury włosów, jak je czesać?
Fryzura

Mam dwie różne tekstury włosów, jak je czesać?

Dział
Twoje włosy są zarówno proste, jak i kręcone lub falowane i lokowane – to bardzo dziwne! Niemniej jednak, nie jesteś wyjątkiem. Nasz ekspert udzieli ci porad, co powinnaś zrobić z twoimi włosami.
 
Wybierz jedną teksturę, by ujednolicić włosy. "Jest to odrębność genetyczna, która występuje u niektórych kobiet. Tak samo, jak siwe włosy pojawiają się miejscowo, tak samo tekstura włosów rzadko kiedy jest jednolita. Na przykład, kręcone włosy mogą być mniej lub bardziej zaciśnięte, w zależności od strefy, a na wysokości karku, czasem mogą być nawet proste. Jeśli chcesz, by twoje włosy miały jednakową teksturę, powinnaś je wyprostować, pofalować lub zakręcić".
 
Produkty teksturyzujące lub stylizujące mogą ci pomóc. "Wszystko zależy od oczekiwanego efektu. Użyj produktu Design mousse, by zrobić loki lub Perfect Liss, by wyprostować włosy, a następnie użyj urządzeń grzejących. Jeśli chcesz wyprostować kręcone włosy w określonym miejscu na długi czas, skorzystaj z usługi Relax – jest to ekskluzywna technika Jean Louis David, dzięki której twoje włosy będą proste przez kilka tygodni".
 
Nasza rada. Podobają ci się włosy o podwójnej teksturze? Możesz więc uczesać każdą fryzurę – rozpuść włosy, zrób wysoki kucyk lub zmierzwiony kok... Dzięki temu, będziesz niepowtarzająca i czarująca.
 
©PixelFormula, Pokaz Pas de Calais, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ