Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Maksymalnie ulizane włosy u mężczyzn, prosto z wybiegu
Maksymalnie ulizane włosy u mężczyzn, prosto z wybiegu
Fryzury męskie

Maksymalnie ulizane włosy u mężczyzn, prosto z wybiegu

Dział
30 lat po sadze filmów "Ojciec Chrzestny" powraca moda na ulizane włosy. W 2014 roku, rzadko kiedy mężczyźni ośmielają się je nosić, aczkolwiek powoli się to zmienia. Gwiazdy pojawiające się na czerwonych dywanach sprawiają, że ta fryzura w szykownym stylu dandy jest coraz bardziej pożądana i nie jeden z was postanowi sobie ją zrobić.
 
Lakier czy żel? Większość produktów używana jest w celu ulizania włosów i nadania im połysku. Wszystko zależy od długości włosów oraz tego, jak bardzo mają być ulizane. Na co dzień, fryzura ta musi być bardziej uniwersalna niż wieczorem. Bardzo często ulizanym włosom towarzyszy szczególnie męski styl. Na wybiegu Alexandra McQueena (powyżej), modele prezentują ulizane włosy w stylu retro. Z przodu głowy, włosy formują falę, jak u gwiazd z lat 20. Nałoż produkt stylizujący na fryzurę, a będzie ona dopracowana na ostatni guzik.
 
Chcesz uczesać taką fryzurę? Musisz mieć włosy o długości co najmniej 4 cm. Zaczesz przedziałek po boku i uliż włosy po przeciwnej stronie przedziałka. Możesz to zrobić po nałożeniu produktu stylizującego za pomocą grzebienia. Aby uzyskać podobny efekt do tego z pokazu McQueena, będziesz musiał pokarbować włosy z przodu głowy. W tym celu nałóż piankę na włosy i przypnij dwie lub trzy spinki w pozycji horyzontalnej. Pozostaw włosy do wysuszenia lub przyspiesz ten proces używając suszarki. I oto prezentujesz szykowny styl dandy!
 
© Pixelformula / Pokaz Alexander McQueen prêt-à-porter Hommes, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ