Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Makijaż flashy do fryzury o surowym charakterze
Makijaż flashy do fryzury o surowym charakterze
Trendy i styl

Makijaż flashy do fryzury o surowym charakterze

Dział
Lato często jest synonimem fryzur w stylu bohemy i zmierzwionych włosów. Sezon zimowy natomiast jest tego przeciwieństwem. Powraca moda na fryzury o surowym charakterze i na związane włosy, nadające poważnego stylu. A może powinnaś do nich dobrać makijaż w kolorach flashy, by wyglądać na bardziej wyluzowaną? Wyjaśnijmy.
 
Trend. Gdy piękne dni przemijają, pojawiają się fryzury o bardziej surowym i nowoczesnym charakterze. Wraz z nimi widoczne są ubrania w ciemniejszych odcieniach i ponurych fasonach. Niemniej jednak, rzadko kto lubi ubierać się w stylu Mortici Addams na co dzień. Chcesz wyglądać weselej ? Rozwiązanie tkwi w makijażu! Wypróbuj szminkę w kolorze czerwonym flashy.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które nie boją się prezentować oryginalnego stylu. Rzadko kiedy te dwa trendy ze sobą współgrają. Niemniej jednak, ta surowa fryzura i kolorowy makijaż doskonale do siebie pasują! Kobiety, które na co dzień lubią praktyczny wygląd, powinny o tym zapomnieć. Zaś te bardziej odważne, uwielbiać będą tę grę styli.
 
Jaką wybrać fryzurę o surowym charakterze? Masz duży wybór. Wysoki i ulizany kucyk nada ci szykownego charakteru, a ulizane warkocze luźniejszego stylu. Dostosuj fryzurę do twoich preferencji. Po zrobieniu fryzury, zrób makijaż. Wybierz szminkę w kolorach od czerwonego pop po różowy flashy. Nie bój wyróżnić się z tłumu!
 
© Pixelformula / Pokaz Fyodor Golan prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ