Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Makijaż dla rudych
Makijaż dla rudych
Makijaż dla rudych
Eksperci

Makijaż dla rudych

Dział
Włosy rude.... Są tacy, którzy kojarzą ten kolor ze złośliwymi żartami z podstawówki, podczas gdy inni są zupełnie zafascynowani tym ognistym kolorem włosów. Aby wyeksponować wymarzone włosy i budzić zazdrość, skupmy się na makijażu!
 
Cera. Pamiętajmy, że osoby o włosach rudych mają z reguły jasną cerę, co wcale nie oznacza to, że jest ona nieskazitelna. Aby zamaskować lekkie zaczerwienienia lub inne niedoskonałości na twarzy, postaw na lekko kryjący podkład do twarzy, który nie będzie się specjalnie odznaczał na Twojej porcelanowej cerze. Nie wahaj się wypróbować podkład jeszcze w sklepie. Jego kolor powinien być delikatnie jaśniejszy od Twojej naturalnej karnacji. „Aby podkreślić swoją cerę, postaw na puder lub róż do policzków. Wybieraj pudry w bardzo naturalnych kolorach, takich jak brzoskwiniowy, morelowy, czy też koralowy.”
 
Oczy. Osoby o rudym kolorze włosów najczęściej noszą zielone cienie do powiek, a w szczególności kolorów khaki i oliwkowego w ich intensywnym i stylowym wydaniu. „Szkoda byłoby jednak ograniczać się jedynie do tych kolorów. Osoby o rudym kolorze włosów mogą także pozwolić sobie na cienie w kolorze brązu, miedzi lub rdzy.” Dobrym wyborem będą także bardziej klasyczne kolory takie jak brązowo-szary oraz szary! Tusz do rzęs jest nieodłączną częścią makijażu osób rudych, które mają zazwyczaj jasne rzęsy, które należy podkreślić tuszem, aby zostały odpowiednio wyeksponowane. „Zamiast czarnego, postaw na brązowy tusz do rzęs.”
 
Usta. Szminka w kolorze czerwonym urzeka zaraz po pomalowaniu nią ust, nadając Ci wygląd femme fatale. Jednakże, nie jest to kolor, który jest najkorzystniejszy dla osób o włosach rudych. Chyba, że reszta makijażu jest delikatna i wybierzesz czerwony kolor szminki przechodzący w bordo. „Jeżeli chciałabyś podkreślić swoje spojrzenie, usta pomaluj szminką lub błyszczykiem w dyskretnym, brzoskwiniowym lub morelowym kolorze.”
 
Nasza rada: Aby Twój makijaż był jeszcze wyrazistszy i zniewalający, powinnaś podkreślić swoje brwi! Kredką w kolorze swoich włosów narysuj lekką linię na brwiach nadając im w ten sposób pełniejszy i bardziej uporządkowany wygląd.
Dowiedz się wiecej

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ