Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Makijaż dla blondynki
Makijaż dla blondynki
Makijaż dla blondynki
Eksperci

Makijaż dla blondynki

Dział
Jeżeli nie chcesz wyglądać zbyt wyzywająco, opanuj kilka zasad robienia makijażu, a w szczególności dowiedz się jakich kolorów powinnaś używać. Zastosuj się do naszych rad, aby osiągnąć olśniewający efekt makijażu z idealnie podkreślonymi oczami oraz powalającymi ustami.
 
Cera. Ważne jest, by Twoja cera była gładka, a jej wszelkie niedoskonałości były dobrze ukryte. Mowa tu w szczególności o zaczerwienieniach i przebarwieniach, które jakże często są domeną blondynek. “W tym celu użyj dobrego podkładu, którego odcień będzie odpowiadał Twojej naturalnej karnacji. Postaw przede wszystkim na beż, który dobierzesz do swojego koloru cery.” Jeżeli masz jasną cerę, wybierz kolor naturalny lub jasny beż, natomiast przy cerze śniadej, możesz sobie pozwolić na beże wpadające w róż, a nawet w odcieniach piaskowym lub złotym. “Aby dodać koloru swojej twarzy, użyj różu do policzków, dzięki czemu dodatkowo podkreślisz swoje rysy. Wybieraj pudry w odcieniach różu.”
 
Oczy. Blondynki o piwnych oczach powinny wybierać ciepłe kolory cieni do powiek. Osoby o niebieskich lub zielonych oczach powinny natomiast wybierać jaśniejsze i zimniejsze kolory. W wersji wieczornej makijażu, mogą sobie one nawet pozwolić na stalowe cienie do powiek. “Na co dzień, wystrzegaj się przesady. Na przykład, nie stosuj niebieskiego cienia do powiek, jeżeli masz niebieskie oczy... Użyj za to takich kolorów jak: popiel, lila, beż lub szary.” Jeżeli chodzi o tusz do rzęs, wybieraj czarny lub brązowy tusz, który podkreśli Twoje ponętne spojrzenie.
 
Usta. Jeżeli jesteś zwolenniczką mocno czerwonej pomadki do ust, powinnaś o niej jak najszybciej zapomnieć... Chyba, że masz cerę przynajmniej lekko śniadą. “Tym z Was, które mają jasną cerę radzimy pomalować usta bezbarwnym błyszczykiem, co sprawi, że będą one błyszczące i niesamowicie naturalne. Jeżeli natomiast podoba Ci się czerwień na ustach, wybieraj raczej jej odcienie wchodzące w róż. W żadnym wypadku, nie polecamy noszenia ciemnych kolorów pomadek, takich jak: śliwka lub czekolada, które nie tylko zaostrzają rysy, ale też zupełnie nie pasują do koloru włosów i cery blondynki.
 
Nasza rada: Aby makijaż był udany, postaraj się by był jak najbardziej naturalny. Jeżeli przesadzisz, możesz wyglądać przesadnie elegancko. Gdy natomiast makijaż będzie zbyt lekki, możesz wyglądać zbyt blado. Sama musisz określić, gdzie leży granica!
 
Dowiedz się wiecej

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ