Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kolor Mahoń – powrót w wielkim stylu
Kolor Mahoń – powrót w wielkim stylu
Farbowanie

Kolor Mahoń – powrót w wielkim stylu

Dział
Sezon letni to idealny czas na zmianę koloru włosów. W tym sezonie królują fryzury pełne blasku refleksów oraz pojaśnień w stylu „muśnięte słońcem”. A co z koloryzacją globalną? Jakie odcienie będą modne? W tym sezonie postaw na mahoń. To właśnie ten kolor najczęściej pojawia się na głowach aktorek, modelek i celebrytek. Mahoń ma wiele odcieni, to idealny sposób na delikatna zmianę koloru włosów w niezbyt drastyczny sposób. Mahoń, jasny i pełen blasku, pasuje brunetkom i blondynkom dużo bardziej, niż ognista czerwień. To kolor który podkreśli opaleniznę.
 
Mahoń, modowy trend. Pojawia się nie tylko na głowach. To hit w ubiorze wielu pań. Każda kobieta pożąda tego oryginalnego, pełnego życia koloru. Podobny jest on do odcienia fuksji lub cytryny. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa, zmieniając kolor włosów na mahoń!  Spokojnie, ten kolor będzie modny przez wiele.
 
Nałóż kolor na włosy. Zdecydowanie łatwiej uzyskać kolor mahoń, gdy masz jasne włosy.  Przy włosach ciemnych przed nałożeniem tego koloru jest konieczne rozjaśnianie/dekoloryzacja. Nie farbuj włosów w domu! Przyjdź do salonu. Będziesz miała pewność, że Twój kolor będzie idealny. W salonie dowiesz się jak pielęgnować włosy po koloryzacji i dekoloryzacji. Salony Jean Louis David polecają produkty gamy Color Therapy, przystosowane do włosów farbowanych.
 
 
© Pixelformula / Pokaz Miu Miu prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ