Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Maëlle, 29 lat: „Miedziany kolor na włosach i to wszystko”
Maëlle, 29 lat: „Miedziany kolor na włosach i to wszystko”
Maëlle, 29 lat: „Miedziany kolor na włosach i to wszystko”
Trendy i styl

Maëlle, 29 lat: „Miedziany kolor na włosach i to wszystko”

Dział
Twój wygląd? Mam raczej „poważną” pracę, dlatego nie mogę pozwolić sobie na zbyt wiele fantazji w sferze wyglądu… W każdym razie, nie w stylizacjach do pracy. Stawiam więc na ubrania surowe, ale przy tym szykowne i eleganckie. Plisowane spódniczki, sukienki z paskiem, proste spodnie, rozpinane sweterki, pantofelki lub mokasyny to obowiązkowe rzeczy w mojej garderobie. Staram się jednak nadać indywidualny charakter moim stylizacjom poprzez dodatki oraz… mój kolor włosów!
 
Twoja fryzura? Jestem brunetką, a raczej byłam, jednak nie odziedziczyłam matowej struktury włosów, które są często spotykane u brunetek! Aby się wyróżnić postanowiłam przefarbować swoje włosy od nasady aż do końcówek na kolor miedziany. Kolor ten staje się na nowo niesamowicie trendy. Uważam, że taka koloryzacja „ociepla” moją sylwetkę oraz eksponuje mój wygląd. Co więcej, moją fryzurę dodatkowo wyróżnia grzywka!
 
Twój styl dzisiaj? Aby pozostać jednak wierną stylowi klasycznemu noszę proste i pasujące na wszystkie okazje fryzury. Z biegiem czasu stałam się więc zwolenniczką modelowania włosów na miękkie i gładkie. Zanim wysuszę włosy, nakładam na nie serum przeciwko odstającym loczkom, które także chroni moje włókna włosowe przez ciepłem suszarki. Zaczynam suszyć włosy układając je przy tym palcami, a gdy są już prawie suche, prostuję i wygładzam je za pomocą okrągłej szczotki!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ