Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Cienkie włosy u mężczyzny
Cienkie włosy u mężczyzny
Cienkie włosy u mężczyzny
Fryzury męskie

Mężczyźni: jakie dobrać fryzury do cienkich włosów?

Dział

Twoje włosy są cienkie, a nawet bardzo cienkie. Są na to dwa wyjaśnienia: albo taka jest ich natura, albo zaczynasz już je tracić. Poznaj więc rady naszego eksperta, które ułatwią ci wybranie odpowiedniej fryzury.

Jaką mam wybrać fryzurę przy cienkich włosach ?

„Wybierz raczej lekką, półdługą i pocieniowaną fryzurę [Jakie fryzury dobrać do półdługich włosów?] dzięki której włosy wydadzą się gęstsze na czubku głowy. Ten rodzaj fryzury sprawi, że włosy nabiorą objętości. Pamiętaj, żeby za bardzo nie cieniować włosów, bo możesz je zbytnio przerzedzić. Kamuflując w ten sposób dokładnie brak gęstości, stworzysz idealne złudzenie bujnej fryzury.

"Unikaj za długich włosów, żeby nie uzyskać efektu „szczurzego ogona"!"
Vanessa Giani

„Krótkie fryzury są dla ciebie stworzone. Mając krótko przystrzyżone czy wygolone włosy [Mężczyzna: pielęgnacja ogolonej głowy] trudno jest poznać, czy są one cienkie. A co najważniejsze, taka fryzura wymaga jedynie krótkiej, porannej wizyty w łazience, a uczesanie będzie się utrzymywać w każdych warunkach. „

Jakich kosmetyków modelujących używać przy cienkich włosach?

„Kosmetyki modelujące staną się twoimi sprzymierzeńcami już po pierwszym użyciu [Mężczyźni: używanie preparatu modelującego i utrwalającego: Streetstyle]. Dzięki nim twoja fryzura zyska charakteru, a włosy objętości. Wybierz więc preparat, który wzmocni włókno włosowe, nie obciążając go jednocześnie.
Idealny produkt? Żel Density Paste z gamy Urban Style. Nałóż go jedynie odrobinę na głowę, żeby nie skleić włosów, a zwiększyć ich objętość. Możesz również używać wosku modelującego Texture Powder, ale jedynie w niewielkich ilościach."

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ