Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Luźny kucyk, opinia eksperta
Luźny kucyk, opinia eksperta
Fryzura

Luźny kucyk, opinia eksperta

Dział
Luźny kucyk jest idealnym rozwiązaniem, jeśli masz mało czasu na zrobienie fryzury. Włosy powinny być związane w sposób chaotyczny, a mimo to będziesz wyglądać kobieco, oryginalnie i nowocześnie… pod warunkiem, że połączysz luźny styl fryzury z eleganckim strojem.
 
W tym przypadku, fryzura nie wygląda jakby była zaniedbana, po prostu wygląda nowocześnie. „Luksusowy sweter, miniówka oraz świecące buty perfekcyjnie do siebie pasują! Co więcej, modelka ma bardzo ładne włosy o pięknym kolorze. Są one cienkie, ale napuszone, dlatego może ona je czesać na różne sposoby”.
 
Nie widzimy, jak fryzura wygląda z tyłu. „Wydaje się, że modelka ma długie włosy. A może uczesała ona surowy kok lub elegancki kucyk zaczesany do tyłu? Z przodu wygląda, jakby nosiła udawanego boba: to bardzo modny styl i jest to fryzura łatwa do uczesania”.
 
Powinnaś związać włosy, by stworzyć podobny efekt. „Aby nosić luźny styl, pozostaw kilka kosmyków luźno. Zaopatrz się we wsuwki lub gumki do włosów i zrób fryzurę podobną do tej na zdjęciu. Przede wszystkim, pamiętaj, że mieszanie luźnego i nowoczesnego stylu to kwestia stanu umysłu: musisz umieć je ze sobą łączyć! Nawet kok typu banan może wyglądać luźno i zachować swoją nowoczesną stronę pod warunkiem, że będziesz potrafiła odpowiednio dobrać fryzurę do stroju”.
 
Nasza rada: Aby zrobić tę fryzurę, twoje włosy nie powinny mieć dużej objętości. Będziesz miała problem, by stworzyć efekt, który kojarzy się z wolnością, dzięki wystającym kosmykom.
 
©  Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ