Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Luźny kok do luźnego stylu
Luźny kok do luźnego stylu
Fryzura

Luźny kok do luźnego stylu

Dział
W przeciwieństwie do klasycznego koka, który robiony jest za pomocą czterech szpilek, kok z sezonu Jesień-Zima 2014-2015 jest luźniejszy i jest zupełnie inny. Wygląda, jakby zrobiony był chaotycznie. Doskonale nadaje on szykownemu, sportowemu stylowi rock’n’rollowego charakteru i sprawia, że nie przejmujesz się fryzurą. Rozszyfrujmy.
 
Luźny kok. Kok kojarzy się z surowością, zdyscyplinowaniem i powagą. Nadszedł czas na zmiany. Jaka jest jego nowa decyzja? Bycie wyluzowanym. Przystosowywuje się on do energicznego życia kobiet w ciągłym biegu, które nie wahają się zamienić obcasów na adidasy, nawet jeśli ubrane są w garsonkę.
 
Dlaczego powinnaś go nosić? Ponieważ dzięki efektowi zmierzwionych włosów, nadaje on twojej fryzurze odrobinę szaleństwa. Uczesany jest on w dolnej części karku i jest łatwiejszy do zrobienia niż kok na czubku głowy. Co więcej, możesz do niego założyć opaskę lub umieścić na boku, tak jak modelki na pokazach. Trudno jest znudzić się tą fryzurą, prawda?
 
Luźny kok, krok po kroku. Nałóż na włosy suchy szampon, aby nadać im objętości. Zaczesz je do tyłu bez ulizywania, przód fryzury natomiast powinien pozostać luźno. Zbierz włosy na wysokości karku. Zwiąż je w kucyk i owiń kosmyk wokół gumki do włosów. Przyczep go za pomocą spinek do koka. Delikatnie potargaj kok i pozostaw kilka kosmyków luźno. Na koniec, spryskaj fryzurę produktem Shine Spray, by nadać jej połysku i nałóż odrobinę lakieru.
 
© Pixelformula / Pokaz Rag & Bone prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ