Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Luźny kok bananowy
Luźny kok bananowy
Luźny kok bananowy
Fryzura

Luźny kok bananowy

Dział
Kok bananowy jest jedną z tych fryzur, które są zarezerwowane na wielkie okazje. W nadchodzącym sezonie występuje on w wielu wersjach tworząc mniej sztywne i bardzo modne fryzury. Rozmyty, z boku, mieszany… Możesz sobie pozwolić na wiele wersji, które łatwo będzie wykonać!
 
Dla kogo? Dla tych z was, których włosy mają minimum długości. Już półdługie włosy wystarczą, aby wykonać tę fryzurę. Jeżeli włosy nie sięgają ci nawet do ramion, lepiej jej nie próbuj. W przeciwieństwie do klasycznego koka bananowego, ta wersja „light” może uwieść zarówno te z was, które lubią nosić wyrafinowane fryzury, jak i te, które szukają skomplikowanych, ale bardziej rockowych fryzur. Gęste włosy będą niewątpliwą zaletą: twoja fryzura od razu stanie się bardziej imponująca!
 
Jak zrobić luźnego koka bananowego. Zacznij od wyszczotkowania włosów. Nada ono im miękkości. Następnie, uczesz wyraźny przedziałek z boku. Natapiruj włosy znajdujące się na szczycie głowy przy pomocy grzebienia, aby twoja fryzura nabrała objętości i tekstury. Wykonaj bananowego koka nie używając jednak wszystkich włosów. Pozostaw swobodnie duży kosmyk w dolnych partiach włosów, a resztę uczesz według klasycznej metody przygotowania koka bananowego. Mniej wypełniony i napięty kok bananowy będzie mniej narzucający się i bardziej casual. Użyj kciuka, wokół którego zawiniesz włosy do środka koka. Następnie utrwal całość spinkami. Wyprostuj lub wyszczotkuj pozostałe pozostawione luźno włosy.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ