Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Luźny kok bananowy
Luźny kok bananowy
Luźny kok bananowy
Fryzura

Luźny kok bananowy

Dział
Kok bananowy jest jedną z tych fryzur, które są zarezerwowane na wielkie okazje. W nadchodzącym sezonie występuje on w wielu wersjach tworząc mniej sztywne i bardzo modne fryzury. Rozmyty, z boku, mieszany… Możesz sobie pozwolić na wiele wersji, które łatwo będzie wykonać!
 
Dla kogo? Dla tych z was, których włosy mają minimum długości. Już półdługie włosy wystarczą, aby wykonać tę fryzurę. Jeżeli włosy nie sięgają ci nawet do ramion, lepiej jej nie próbuj. W przeciwieństwie do klasycznego koka bananowego, ta wersja „light” może uwieść zarówno te z was, które lubią nosić wyrafinowane fryzury, jak i te, które szukają skomplikowanych, ale bardziej rockowych fryzur. Gęste włosy będą niewątpliwą zaletą: twoja fryzura od razu stanie się bardziej imponująca!
 
Jak zrobić luźnego koka bananowego. Zacznij od wyszczotkowania włosów. Nada ono im miękkości. Następnie, uczesz wyraźny przedziałek z boku. Natapiruj włosy znajdujące się na szczycie głowy przy pomocy grzebienia, aby twoja fryzura nabrała objętości i tekstury. Wykonaj bananowego koka nie używając jednak wszystkich włosów. Pozostaw swobodnie duży kosmyk w dolnych partiach włosów, a resztę uczesz według klasycznej metody przygotowania koka bananowego. Mniej wypełniony i napięty kok bananowy będzie mniej narzucający się i bardziej casual. Użyj kciuka, wokół którego zawiniesz włosy do środka koka. Następnie utrwal całość spinkami. Wyprostuj lub wyszczotkuj pozostałe pozostawione luźno włosy.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ