Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Luźne fale w szykownym stylu bohemy
Luźne fale w szykownym stylu bohemy
Trendy i styl

Luźne fale w szykownym stylu bohemy

Dział
W nowym sezonie długie włosy zachowają swój aspekt glamour. Włosy krótkie i ścięte w boba dowiodły wiele razy swojego kobiecego charakteru, a długie falowane włosy nigdy się nie znudzą. W sezonie jesień-zima 2012 nie będą koniecznie królować włosy proste… Dowiedz się więcej!
 
Trendy w sezonie jesień-zima 2012. Zapomnij o niekończących się mocno cieniowanych lub degażowanych włosach. Od tej chwili pozostawiamy maksimum włosów, aby twoja fryzura była pełna objętości i ruchu. Cieniowanie jest oczywiście dozwolone, aby fryzura nie była zbyt ciężka, ale powinno być lekkie i zarezerwowane dla odcinków włosów między końcówkami, a połową ich długości.
 
Jak zrobić luźne fale. Fale należy wykonać przy pomocy lokówki na całkowicie suchych włosach. Wybierz końcówkę o dużej średnicy (im szersza jest średnica, tym szerszy będzie lok i odwrotnie) i skoncentruj się na połowie długości włosów, pozostawiając nietknięte lub wyprostowane końcówki i dolne partie włosów. Pamiętaj, że celem jest otrzymanie luźnych, bardzo naturalnych fal. Nałóż zatem wcześniej na włosy produkt służący do modelowania loków. Następnie wymodeluj maksymalnie 2-3 loki. Pod koniec, użyj serum, które nada twoim włosom bardziej lśniący charakter oraz pomoże rozczesać kołtuny i poszczególne partie włosów. Dzięki temu twoja fryzura nie będzie wyglądać sztywno.
 
Jak się uczesać nosząc luźne loki. Najlepiej byłoby pozostawić włosy rozpuszczone, aby twoje czarujące fale mogły być zauważone. W tym przypadku, powinnaś spryskać włosy lakierem, aby chronić je przed wilgocią. Możesz również je związać, jednak najluźniej jak to możliwe. Niska kitka lub przesunięta lekko na bok będzie idealna, aby wyeksponować fale. Aby nie rozluźnić za bardzo loków, zbierz włosy rękoma i zawiąż je na wysokości szyi, po czym pozwól im opadać na jedno z ramion.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ