Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Łupież: czy można się go pozbyć na zawsze?
Łupież: czy można się go pozbyć na zawsze?
Eksperci

Łupież: czy można się go pozbyć na zawsze?

Dział
Pojawienie się łupieżu może zależeć od wielu czynników. Możesz należeć do tych osób, u których łupież pojawia się, gdy są zmęczone. Inne natomiast mają go cały czas, bez względu na to, czy są zmęczone czy nie. W obu przypadkach należy postępować w różny sposób.
 
Jeśli pojawia się u ciebie łupież, gdy jesteś zmęczona, nie masz o co się martwić. "Łatwo jest się go pozbyć na zawsze. Jeśli pojawia się on tymczasowo, szybko  zniknie, ponieważ ewidentnie twoje włosy nie mają skłonności do łupieżu".
 
Osoby, u których łupież pojawia się w sposób regularny, mogą mieć problem, by się go pozbyć i może to wymagać czasu. "Ciężko jest sprawić, by łupież się już nie pojawiał. Może się tak zdarzyć, choć trzeba raczej cierpliwości. Istnieją bardzo skuteczne produkty, które nakłada się na noc i które spłukuje się rano za pomocą szamponu".
 
Twój łupież nie znika? Udaj się do dermatologa. "Przyczyna tego często związana jest z czymś innym niż ze skórą głowy czy ze stresem. Jeśli łupież nie znika mimo stosowania produktów pielęgnacyjnych i odżywek, zapytaj o radę dermatologa. Pomoże ci on znaleźć inne przyczyny niż te, związane ze skórą głowy".
 
Nasza rada: Określ rodzaj twojego łupieżu. Może on być tłusty lub suchy. W zależności od tego, trzeba będzie się go pozbyć w różny sposób. Dlatego też udaj się do salonu i zasięgnij informacji u twojego fryzjera. Będzie umiał on ci doradzić w kwestii sposobu, który pozwoli ci się pozbyć łupieżu.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ