Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Lokowany tapir, opinia profesjonalisty
Lokowany tapir, opinia profesjonalisty
Eksperci

Lokowany tapir, opinia profesjonalisty

Dział
Fryzury, które można zobaczyć na wybiegach, często inspirowane są prezentowanymi wówczas kolekcjami mody. Na pokazie Giorgio Armani panuje atmosfera retro, na którą wpływ wywarł powojenny styl. Nic więc dziwnego, że modelki noszą fryzury z lat 40. Dowiedz się, co profesjonaliści myślą na temat lokowanego tapiru.
 
W tym przypadku doskonale widać wpływ fryzur, które modne były po drugiej Wojnie Światowej. "Fryzura ta przypomina trwałe, które robiły kobiety w tamtych czasach. Wówczas wybierały one po jednym kosmyku z każdej strony twarzy i związywały je na czubku głowy, by utrzymać fryzurę w miejscu. Zostawiały one kilka skręconych kosmyków z przodu, by dodać fryzurze stylu. Z tyłu natomiast włosy były rozpuszczone. W tym przypadku, włosy są związane, ale uczesane w tym samym stylu".
 
Jeśli masz giętkie lub lokowane włosy, dużo łatwiej jest zrobić taką fryzurę. "W tym przypadku wymagają one specyficznej pracy z przodu głowy. Jeśli twoje włosy nie są kręcone, zakręć je, by uzyskały taką objętość, jak na pokazie, a następnie zepnij kosmyki za pomocą spinek".
 
Mocną stroną tej fryzury jest to, że dzięki niej można mieć wrażenie, że ma się krótkie włosy. "Włosy są ulizane po bokach. Wyglądają tak, jakby z przodu były długie, a z tyłu krótkie. Aby zrobić tę fryzurę, zbierz włosy do tyłu i zrób koka banana. Robiąc go uważaj, by dobrze ulizać włosy za pomocą żelu utrwalającego. Jeśli z przodu masz raczej krótkie włosy, zakręć kilka kosmyków tak, jak na pokazie i pozostaw luźno. Jeśli twoje włosy nie są za krótkie, zrób tapir, by nadać im objętości. Rezultat będzie prawie identyczny! Spryskaj je lakierem, by utrzymać fryzurę w miejscu ".
 
Nasza rada: Podczas czesania tej fryzury, zwróć szczególną uwagę na ulizanie włosów po bokach. Mocną stroną tej fryzury jest to, że sprawia ona wrażenie jakbyś miała krótkie włosy. Aby uzyskać taki efekt, użyj produktu utrwalającego.
 
© Pixelformula / Pokaz Giorgio Armani prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ