Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Loki w stylu lat 70: prosto z wybiegu
Loki w stylu lat 70: prosto z wybiegu
Fryzura

Loki w stylu lat 70: prosto z wybiegu

Dział
Nie trzeba ci tego stale powtarzać, bo pewnie już to zapamiętałaś: moda wiecznie się powtarza. Śmiejesz się z ciuchów i fryzur twoich rodziców? W takim razie przestań, bo niedługo sama zaczniesz je nosić! Fryzury z wybiegu Anny Sui są tego typowym przykładem: modelki noszą opaskę oraz loki w stylu retro. Do tego towarzyszyć ci one będą nieustannie w 2014 roku!
 
W latach 70 styl ubierania staje się podobny dla obu płci. Dlatego też kobiety chciały się wyróżnić dzięki swoim fryzurom. Włosy o długości XXL, mocno zaokrąglone loki, opaski w hippisowskim stylu: o ile ubrania nie są zbyt kobiece, o tyle ogólny wygląd jest! 40 lat temu nosiło się przede wszystkim bardzo długie włosy. Dziś natomiast, trend ten pasuje również do krótkich włosów i w dodatku jest bardzo ceniony. Najważniejsze jest to, żeby nosić loki!
 
Loki z lat 70 można nosić zarówno na krótkich, jak i na długich włosach. Niemniej jednak, sposób ich robienia jest taki sam bez względu na ich długość. Po umyciu włosów zrób przedziałek na środku i wysusz włosy pochylając głowę w dół. Pozwoli to nadać im objętości. Następnie unieś głowę. Istnieje kilka sposobów robienia takich loków, jak z pokazu Anny Sui. Możecie użyć prostownicy i lokować cienkie kosmyki, by loki wyglądały na sprężyste. Nie rób loków u nasady głowy. Pozostaw 3 centrymetry zanim polokujesz włosy.
 
© Pixelformula / Pokaz Anna Sui prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ