Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Loki na krótkiej fryzurze na boba, opinia ekperta
Loki na krótkiej fryzurze na boba, opinia ekperta
Fryzura

Loki na krótkiej fryzurze na boba, opinia ekperta

Dział
Robienie loków na fryzurze, która je uwydatni, to doskonały pomysł. Tak jest w przypadku młodej dziewczyny na zdjęciu! Oto opinia ekpertów na temat tej ustrukturyzowanej i kobiecej fryzury.
 
Loki na krótkiej fryzurze na boba dobrze się trzymają, szczególnie jeśli są naturalne. "Fryzura ta jest łatwa do uczesania, nawet jeśli włosy same się kręcą. Wystarczy nałożyć piankę, wysuszyć włosy i wyjąć kilka kosmyków z prawej i lewej strony".
 
W przypadku prostych włosów, trudno będzie zrobić fryzurę, która będzie wyglądać naturalnie. "Jeśli masz proste włosy, powinnaś użyć lokówki. Najlepiej, jeśli zrobisz tę fryzurę na włosach kręconych lub pocieniowanych. W przeciwnym razie, układanie ich może ci na co dzień sprawić problem".
 
Aby zrobić piękne loki, należy użyć odpowiednich produktów. "Po umyciu głowy, nałóż na włosy produkt Curl Therapy. Następnie, zanim je wysuszysz, użyj Perfect Curl. To dzięki niemu uzyskasz doskonałą fryzurę".
 
Nasza rada: nie zrobisz wysublimowanych loków używając produktu pielęgnacyjnego. Przede wszystkim, musisz pocieniować włosy. Podczas wizyty u fryzjera, poproś go, by nadał twoim włosom piękną formę. W tym przypadku, jest to nieustrukturyzowana fryzura na boba.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ